Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Takarítók, akik magánlakásokat...

Takarítók, akik magánlakásokat takarítotok, ez normális?

Figyelt kérdés

Hívtunk takarítót, ablakmosást redőnyökkel, fürdő és wc takarítást kértünk most. Amíg ő takarított, én dolgoztam, mielőtt elment, nagyjából megnéztem, rendben is találtam mindent. Kifizettem, elment.

Később észrevettem, hogy a wc-t nem csinálta meg, valószínűleg elfelejtette, mert tényleg mindig kérdezte, hogy még mit szeretnék. A redőnyöket lemosta, de a tokot nem. A vödröt a koszos vízzel, benne a ronggyal otthagyta a folyosón.

Nem tudom eldönteni, ez még az ő dolga-e, vagy normális, hogy otthagyta? Ti hogy szoktátok? Mit gondoltok, legközelebb megkérhetem, hogy pakoljon el maga után?



2020. okt. 30. 13:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, elárulnád, hol voltam tiszteletlen??
2020. okt. 30. 14:11
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Voltam takarítónő is életem egy nehezebb korszakában és ma már nekem van takarítónőm a rokkantságom okán, a gyerekem jóvoltából.


A vödröt a koszos vízzel nem hagyhatja ott, mindent rendjén el kell pakolnia maga után.

Amit meg kifogásolsz, azt a legközelebbi alkalommal mondd meg, mert ha nem teszed, azt fogja hinni, hogy neked úgyis jó.

Egyébként az első alkalom mindig a legnehezebb, mindkét fél számára.

2020. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
írtad, most már láttam:)
2020. okt. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ablakmosás akkor probléma, ha különben minden mást is kell, de itt nem kellett. Ezért mondom, hogy ez nem heti feladat, inkább 2-3 hónapos.


De ha először volt, akkor semmiképp nem szabad otthagyni.

2020. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%
Neg kell kérdezni, hogy miért hagyta ott a vödröt a vízzel. Lehet logikus magyarázata van. Akkor is, ha mi nem értjük.
2020. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

14-es, nem az ablakmosás a lényeg. Az a munka meg volt beszélve. Az meg az én dolgom, hogy milyen gyakran kérem, nem ingyen várom, ő meg mondhat nemet bármikor.

Legközelebb pontosabb leszek, bizonyára ki kell ismernünk egymást.

2020. okt. 30. 14:50
 17/19 anonim ***** válasza:
37%
Akkor kéred, amikor akarod, hetente is kérheted:) Azt mondtam, hogy általában ezt ritkábban kell csinálni.
2020. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ok, 17-es, ez a kérdés szempontjából nem releváns, továbbá arról sincs tudomásod, mikor volt utoljára megcsinálva, szóval tényleg nem értem, hogy jön ez ide.
2020. okt. 30. 17:04
 19/19 anonim ***** válasza:
81%

tanulópénz

legközelebb leírod előre egy papírra a mostani kérdései alapján, hogy mit kell megcsinálnia amiben azt is írod, hogy a végén a vödröt is elteszi a helyére. Ő meg majd pipálgatja.

2021. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!