Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ennyire nehéz most munkát...

Ennyire nehéz most munkát találni?

Figyelt kérdés

Elmúlt egy hétben 22 helyre küldtem a jelentkezésem és egyik helyről sem hivtak fel.

Proffesionalon keresztul jelentkezek. Lehet,hogy nem is mennek el a jelentkezeseim es van valami hiba? Mondjuk a "sikeresen jelentkezett" automatikus uzenetet kapok...de virus elott felhivtak minden ~3. helyrol, most meg semmi.



2020. okt. 31. 08:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
52%
Igen, iszonyat nehéz, én is tapasztalom.
2020. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom. Egy hét munkakeresés után, behívtak interjúra tesztet írni, fel is vettek volna, de visszautasítottam, mert közbe szóltak egy másik helyről, hogy mehetek, én pedig inkább azt szeretném csinálni jobban. Meg még egy harmadik helyre is be akartak hívni interjúra, de akkor már mondtam, hogy sajnos nem aktuális, hétfőn kezdek. Sima érettségim van csak, pár év tapasztalattal egy adott területen.
2020. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%
Ismerősöm munkahelyére sorra több, mint ötszázan jelentkeztek, ennek egy részét hívtàk be, és maradtak kb öten akiket felvettek. Sori meló. És ezerrel hirdeti ez a gyár, hogy lehet menni dolgozni, hiány van...
2020. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Bár nyilván ezek gyári munkák amikre jelentkeztem, ilyen irodai adminisztrátori munkahelyet gondolom hogy sokkal nehezebb, de arra mindig is több száz jelentkező volt óránként.
2020. okt. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%
Most 3 napja, interjúra kb 30 an mentünk, csak aznap. Megírtam a teszteket, hibátlan lett, gyakorlati teszttel sem volt probléma, küldték is haza személyes elbeszélgetes után hogy majd hívnak, másnap hívtak, felvettek, egyszerűen csak jobban kell csinálni a dolgokat meg gyorsabban mint a többiek.
2020. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%
Meg attól is függ, az ország melyik része, én Baranyában vagyok, mondjuk itt mindig mondták, hogy nehéz, szerintem annyira nem az, mondjuk a bérek a legalacsonyabbak az országban, kb mint Borsod vagy Szabolcs szatmári életszínvonal.
2020. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem értem miért vagyok lepontozva amiért hamar találtam munkát. Vagy mit kellett volna írni? -nincs munka éhen döglünk az biztos!!!!- tessék....
2020. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Most voltam életemben először munkanélküli, kemény 23 napig, négy interjú, három ajánlat, kiválasztottam azt, ahol a legtöbb pénzt kapom a legkevesebb munkával.
2020. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem tudom ti hol éltek, de én itt Borsodban sehol nem kapok munkát. Még vissza sem szólnak, nem hogy interjúra behívjanak.
2020. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A vírus miatt nem egyszerű a helyzet, főleg ha olyan munkát célzol ami érintett home officeszal. Ott tapasztaltabb vagy nagyobb tapasztalattal rendelkezők előnyben vannak olyan helyeken is ahol amúgy beleférne pályakezdő is. Olyan céget célozz amit személyesen fel tudsz keresni. Jobb esélyeid lesznek.
2020. nov. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!