Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérnétek emelést a főnöktől...

Kérnétek emelést a főnöktől felmondáskor? A papír már be van adva de gondoltam elhintem, hogy némi zsé többletért maradnék-de nem erőszak a disznótor

Figyelt kérdés
Vesztenivalóm az nincs, az új hely megvan, ha nem ad emelést megyek (de ha netán ad, hát akkor is meggondolnám maradjak-e)
2020. nov. 1. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát én a főnök helyében tuti ne adnék. Így van, nem erőszak a disznótor, nyugodtan el lehet menni ;)
2020. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már előbb kellett volna bedobnod.Ha már leadtad a papírt akkor a kocka el van vetve. Ne csinálj bohócot magadból.
2020. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mármint te lennél a disznótor?
2020. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"a már leadtad a papírt akkor a kocka el van vetve"


????? Miért hát akkor hogy kellett volna másképp csinálni? Tán menjek be a főnökhöz hogy kéne emelés, mert ha nem,hát hozom a papírt? Ezt kellett volna?

2020. nov. 1. 18:25
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira kiváló, nélkülözhetetlen munkaerőnek tart téged akkor ő maga fogja felajánlani neked a fizetésemelést,csak hogy megtartson a cégnél.
2020. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
A felmondás beadása előtt kellett volna alkudoznod, most már mindegy. Az előzőnek igaza van, ha annyira nélkülözhetetlen lennél, már felajánlották volna az emelést.
2020. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Hát hoyg is írta az egyik szuperokos: "a már leadtad a papírt akkor a kocka el van vetve"


Hát akkor mégsincs elvetve? Elvégre leadtam a papírt, így már miért is ajánlana fel bármit is-nemde?

2020. nov. 1. 18:30
 8/25 A kérdező kommentje:

"Az előzőnek igaza van, ha annyira nélkülözhetetlen lennél, már felajánlották volna az emelést."Q


Volt itt olyan nálunk, aki felmondott, töltötte az 1 hónapos felmondási idejét és utolsó nap műszak vége előtt fél órával lett behívva az irodába és lett "megkenve" hogy maradjon. Nem maradt.

2020. nov. 1. 18:32
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj.
2020. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
nem aggódom. van új hely. nincs miért.
2020. nov. 1. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!