Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérnétek emelést a főnöktől...

Kérnétek emelést a főnöktől felmondáskor? A papír már be van adva de gondoltam elhintem, hogy némi zsé többletért maradnék-de nem erőszak a disznótor

Figyelt kérdés
Vesztenivalóm az nincs, az új hely megvan, ha nem ad emelést megyek (de ha netán ad, hát akkor is meggondolnám maradjak-e)
2020. nov. 1. 18:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Na és hova vettek fel így hirtelen?

Tegnap még az volt a bajod, hogy csak közmunka, utcaseprés, vagy több műszakos gyári munka van és egyiket sem vagy hajlandó elvállalni

2020. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Gyár?
2020. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18-as válaszodra: jó, akkor nem pontosan fogalmaztam. Úgy mész el. Még ha te mondtál fel, akkor is ciki, ha azon röhög az iroda meg aztán a fél város, hogy a hülyéje megpróbált megzsarolni, hogy adjak neki több pénzt, aztán fityiszt mutattam neki, höhö.
2020. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

"hogy a hülyéje megpróbált megzsarolni, hogy adjak neki több pénzt, aztán fityiszt mutattam neki, höhö."


Ott bukik a gondolatmenet hogy a felmondás a béremelési kérés ELŐTT került beadásra. Hogy nem Ő küldd el, hanem ÉN megyek el.


Mellesleg hogy a munkahelyen ki miért és kin röhög, az egy felmondás esetében irreleváns. Sose látom egyik gerinctelen patkányt se többet hát akkor nem mindegy?

2020. nov. 3. 09:06
 25/25 A kérdező kommentje:

"Még ha te mondtál fel, akkor is ciki, ha azon röhög az iroda meg aztán a fél város, hogy a hülyéje "


Ja és mellesleg ha bármi is kikerül a közösség elő abból, ami egy főnök és beosztott között négyszemközti tárgyaláson elhangzik, nos ott a főnök egy utolsó gerinctelen darab szar.

Ellenvetés gondolom nincs, nem is lehet.

2020. nov. 3. 09:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!