Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kérnétek emelést a főnöktől...

Kérnétek emelést a főnöktől felmondáskor? A papír már be van adva de gondoltam elhintem, hogy némi zsé többletért maradnék-de nem erőszak a disznótor

Figyelt kérdés
Vesztenivalóm az nincs, az új hely megvan, ha nem ad emelést megyek (de ha netán ad, hát akkor is meggondolnám maradjak-e)
2020. nov. 1. 18:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet azért normálisan is beszélgetni némelyik főnökkel. Meló után kértél volna tőle pár percet, elmondhattad volna, hogy a jelenlegi fizetésedből nehezen/alig tudsz kijönni.Volna-e arra mód, hogy a jelenleginél több bért adjon neked valamilyen formában, vagy vállalhatnál-e esetleg céges képzést,ami után más munkakört magasabb jövedelmet kaphatnál.Ezután kellett volna megemlíteni, hogy van kilátásban egy másik meló, amit a jobb fizu miatt kénytelen leszel elvállani, ha nem tudtok közösen megoldást találni a jelenlegi problémára.Ha így nem ment volna, akkor ezután beadtad volna a felmondópapírodat.Szerintem ez lett volna a normális kezelése ennek a helyzetnek.
2020. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

".Ezután kellett volna megemlíteni, hogy van kilátásban egy másik meló, amit a jobb fizu miatt kénytelen leszel elvállani, ha nem tudtok közösen megoldást találni a jelenlegi problémára"


ez burkolt zsarolás semmi több. miben más ez annál mint ha azt mondom emelést kérek vagy csá elhúztam? Ugyanaz.

2020. nov. 1. 18:39
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg mit hisztizel?
2020. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Vége lesz az alapítványi sulis kamukérdéseknek? Túl szép lenne.
2020. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Én nem adnék. Már felmondtál, menj amerre látsz. Ha megkapnád, akkor két hónap múlva felmondanál valami ürüggyel mégis. Én meg nem vagyok bohóc.
2020. nov. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem már elég zsarolásgyanús, inkább nem tenném. Ha nem ad, és úgy küld el, nagyon ciki, és rajtad fog röhögni a cég, plusz még akinek elmesélik. Ha annyira nélkülözhetetlen vagy, úgyis rákérdeznek, hogy miért mész el, és akkor lehet mondani, hogy kaptál egy jobb ajánlatot... és akkor úgyis maguktól fogják felajánlani.
2020. nov. 2. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Találtál új melót? Azt hittem, ahol te laksz, ott többszáz kilométeres körzetben csak közmunka akad, meg gyári meló éhbérért. :)
2020. nov. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

"és úgy küld el,"


???? NEM TUD elküldeni! lehetetlen! már felmondtam... és ezt mindenki tudja.

2020. nov. 2. 09:07
 19/25 anonim ***** válasza:
És hol fogsz dolgozni?
2020. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

"Vesztenivalóm az nincs, az új hely megvan,"


így kezdtem az írásomat "Vesztenivalóm az nincs, az új hely megvan,"


hol fogok dolgozni? hát ahova felvettek, ott. Sose gondoltad volna mi? Főleg hogy le is írtam.

2020. nov. 2. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!