Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csaló, rosszindulatú főnökön...

Csaló, rosszindulatú főnökön volt már hogy bosszút álltatok? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy van egy kisebb cég, a főnök egy kibírhatatlan pojáca, igazi tapló, és nagyon rosszindulatú.

Emellett csal trükközik ahogyan csak tud..

Nem teljesen legális amiket csinál, de esélytelen h egy bíróságra menjenek vele szemben az alkalmazottak.


2020. nov. 2. 11:22
 1/3 anonim válasza:
100%
A legjobb bosszú ha munkahelyet váltasz. Ezenfelül bármit is tenni személyiségzavarra utal.
2020. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felmondtam, és ott maradt a hisztérika a nyakán egy csomó olyan feladattal, amihez hozzászagolni se tud.
2020. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmondtam, megkérdezte, hogy jobb pénzt adnak-e az új helyen, mondtam, hogy igen, és teljes bérre bejelentve, utána azt hallottam vissza kb egy hónapon belül, hogy az ott maradt kollégákat bejelentette teljes bérre, nem csak bérminimumig a többi meg feketén, mint addig.
2020. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!