Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leállítani egy...

Hogyan tudnám leállítani egy rosszindulatú munkatársamat, aki egy ideje teljesen rám állt és folyamatosan, persze a hátam mögött, piszkál?

Figyelt kérdés
1 éve dolgozom a munkahelyemen, ő 15 éve. Én 25 éves vagyok, ez az első munkahelyem. Nem azért, hogy fényezzem magam, de már az elejétől kezdve mindenkivel kedves voltam, és úgy érzem, sikerült is a beilleszkedés. Bár azt hozzá kell tennem, nem a legjobb munkahelyi légkör, mert 9-en dolgozunk ebből vagy 2-3 ember, akire azt mondom, h egy nagyon jó és korrekt ember, a többi már sz*rkeverő, de velük is "elboldogulok"...Ez a kolleganő (48 éves) viszont nagyon rosszindulatú, és már kétségbe vagyok esve! Nem tudom, mit tegyek! Elfáradtam a vele szembeni harcban..Állandóan próbál utasítgatni, hogy mit hogy tegyek, pedig nem a főnököm, mindig rosszindulatú, sokszor úgy beszél velem mint a kutyával, és persze kibeszél a hátam mögött, DE a szemembe ettől függetlenül sokszor vigyorog is. Lételeme a gonoszkodás! És mindig engem!!! Ha kedves vagyok, akkor azért...Bunkózni nem szoktam, pedig sokszor úgy leköpném, de nem merem,mert hát első munkahely, nincs még tapasztalatom, h hogyan kezeljem...Ha kiakadnék, és beolvasnék neki, h álljon le, vagy, ha csak szépen szólítanám fel erre, hetekig engem szapulna a hátam mögött...Hogyan vívhatnám ki, hogy tiszteljen, vagy hogy csak szálljon le rólam??? Tapasztalatok?
2011. jan. 4. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
és ha levegőnek nézed? Olyat nem lehet? Ha nem a felettesed akkor köze nincs hozzád, nem?
2011. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél iszonyú kedves vele. Köszönj meg minden tanácsot, amit ő ad, többször is. Igy azt fogja hinni, hogy felnézel rá, és elfogadod őt mentorodnak, ás egy idő után remélhetőleg leszáll rólad.
2011. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Levegőnek nézés? Már próbáltam, akkor az is baj volt...Ha meg nagyon kedves vagyok, ahogy egyébként szoktam, akkor meg azt hiszi, hogy naiv, buta vagyok, akit lehet irányítani...

Passz...Nem tudom mitévő legyek...De a tanácsokat azért nagyon szépen köszönöm!

Valaki még??? Tapasztalatok??? Légyszi írjatok!!!!!!

2011. jan. 4. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeresd őt és ezt fejezd is ki felé - akkor is, ha az érzelmeid más mondanának!
2011. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amit az előbb írtam, az működik! Nézd meg ezt a filmet:


[link]


Egy házasság helyreállításáról szól.

2011. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Ne haragudj...De hogy ide a házasság??????? Meg ez a videó?

Olvastad te egyáltalán a kérdésem??

2011. jan. 5. 16:47
 7/7 Munkácsi Vivien válasza:

van 3 módszer :

1. lese szarod, hozzá se szólsz, ha kérdez tőled valamit meg se hallod

2. elkezdesz vele tök normálisan viselkedni kialakul köztetek valamiféle beszélőviszony, elmond neked valamit titok vagy bármi olyan amit felhasználhatsz ellene és beköpöd elmondod másoknak és így félni fog tőled.

3. megtudsz róla valami olyan dolgot aminek nem szabadna kiderülnie róla és azt mondod neki h elmondod ha nem hagyja abba, és persze neked eszed ágában sincs elmondani mert amíg csak te tudod róla ő játsza a kutya hoppot neked. :D


Szerintem az első a leghatásosabb mert idegesíteni fogja hogy nem érdekel téged bármit mondd neked , így lefog rólad szállni.

2011. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!