Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ha a munkahelyen...

Mit tehetek ha a munkahelyen életveszélyesen megfenyegettek hogy megölnek?

Figyelt kérdés
Dolgoztam kb. 14 napot egy külföldi gyárban és ott kellett hagynom a munkahelyet mert az ott lévő egyik dolgozó életveszélyesen megfenyegetett hogy megöl bent a munkahelyen munka közben és hogy meg is fog ölni! Amíg folyt a munka az alatt az idő alatt fenyegetett több napon át is és a végén azzal hogy meg fog ölni! Bent azzal hogy be fogja szakítani egy vasdarabbal (munkadarab) a fejemet ha nem nézek oda és nem válaszolgatok a kérdéseire és azt is hogy meg fog ölni! Nem mertem szólni senkinek annyira megijedtem, szinte sokkot kaptam és beszélni sem tudtam. Csak felmondtam a munkahelyemen! Többen is látták hogy megfenyegetett mert többen is voltak körülöttem és körém is álltak valamiért. Mind cigányok voltak! Volt egy másik cigány ember is aki mindenki előtt fellökött az étkezőben és megalázott mindenki előtt mert nem hízelegtem neki! Odahívott magához hogy beszélni akar velem és mikor odamentem átkarolt, a kezét a túlsó vállamra tette és azt mondta egy másik cigánynak hogy bemutatja az új húst köszönjek neki, erre én levettem a kezét a vállamról és ő meg kirángatott az étkezőbe avval hogy mit játszom a fejem és hogy játszuk le és fellökött meg megalázott mindenki előtt! Ki alakult egy elég nagy mentális betegségem és ez megnehezíti a mindennapjaimat teljesen! Paranoiás lettem, hangokat hallok és hallucinálok mikor félek! Munkanélküli vagyok már 2 éve emiatt! Az utcára is alig merek kimenni emiatt! Mit tehetek ilyenkor? Ha bemegyek a rendőrségre feljelentést tenni akkor mit fognak tenni ebben az ügyben? Teljesen megaláztak és megkeserítették az életem!
2020. nov. 4. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
A nap kamuja...
2020. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ciganyokat nem alkalmaznak kulfoldi gyarban. Eppen eleg tisztesseges azsiai van, aki civilizalt es megbizhato.
2020. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Balázska
2020. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beütött a cucc?😂
2020. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tegyük hozzá, ez legalább jól volt megírva, volt benne cselekmény, dramaturgia, kiszolgáltatottság, mentális betegségek, társadalmi-politikai feszültségek.
2020. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu, de csak a külföld rész miatt, mondjuk nem írta a kérdező hol történt, Romániában még megeshet. :D


Én Borsodban dolgoztam egy élelmiszergyártó üzemben (cégnevet nem írok, de multiról van szó :)), ami tele volt börtönviselt cigókkal, mikor kiléptem épp akkor ment oda egy csávó aki 12 évet ült. Ott is voltak esetek néha, szóval számomra nem elképzelhetetlen a történet, hasonlónak is szemtanúja voltam mint amit a kérdező leírt, de nem hiszem, hogy külföldön sokáig maradnának ilyen alakok egy munkahelyen. :P

2020. nov. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Külföldi gyárban, olyan gyárban ami nyelvtudást és szakmai tapasztalatot nem igénylő munkahely (Betanított)!
2020. nov. 4. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez a napi 17 órát dolgoztatnak étlen-szomjan folytatása?
2020. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2 évvel később akarsz feljelentést tenni? Gratulálok, igazi elmebajnok vagy.
2020. nov. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fogalmazásodból megítélve, nem szenvedne el a társadalom jelentős veszteséget...
2020. nov. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!