Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben gáz, ha ma nem csinálok semmilyen munkát?

Figyelt kérdés

Irodai munkát végzek. Pénteken zártuk volna az előző hónapot (addigra be kell fejezni mindent, ami abba a hónapba tartozik) ezért már szerdán letudtam a hosszú, monoton dolgokat.


Tegnap (csütörtök) nem érkezett számomra semmi, egy kollégától vettem át pár anyagot, hogy legyen valami hasznom :D


Aznap délelőtt váratlanul kiderült, hogy az egyik kolléga - akivel kontaktban voltunk - fertőzött. El is ballagtunk a csoporttal szűrésre, eredményig ma és holnap mindenképp home office.


Nekünk itthon listát kéne vezetnünk arról, hogy milyen munkát végeztünk. Viszont ugye én a sajátomat már megcsináltam, és még másét is.

Valamint ez nagyon last minute home office, nem készültem rá hogy lesz bármi hasonló :/


A mai nap amúgy elég rövid, 2 és fél órával rövidebb ideig vagyunk bent, mint a hét többi napján.


2020. nov. 6. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ird meg mit csináltál a héten pluszba, ami esetleg túlóra lehet és betudják ebbe a napba.
2020. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Megfogalmazom normálisan: Gáz ha munkaidõben nem dolgozok?

Lehet válaszolni.

2020. nov. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na, szóljatok ha szerveznek olimpiát szorongásból, hozok aranyérmeket az országnak...


Most hívott a főnököm, azzal kapcsolatban hogy lett-e eredménye a vizsgálatnak. Közben megemlítettem neki ezt, és mondta, hogy az egységekkel és a vele történő egyeztetést be tudom írni, plusz ma még fog érkezni munka.


#2, azért nem dolgozok, mert szó szerint nem tudok. Mindent megcsináltam előre (még bent is maradtam tovább), hogy zárásnál ne kelljen rám várni, ah esetleg aznap még érkezik be valami hosszabb, sürgős dolog.


Amúgy a mi munkánk papíralapú, dokumentumok nélkül nem tudjuk megcsinálni. Mivel nekem már nem jutott (mert eleve kevés volt, és igyekeztem intézni mindazt, amit otthonról semmiképp sem tudunk - pl. posta kiküldés, dokumentumok átadása...) ezért nem is tudtam hazahozni semmit.


Köszönöm a hasznos válaszokat, a kérdés megoldódott :)

2020. nov. 6. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!