Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megkérdeztem, tudna-e barátkén...

Megkérdeztem, tudna-e barátként tekinteni rám, miért nem válaszol?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit munkahelyemen ismertem meg , nagyon jól elbeszélgetünk , megnyíltunk egymás előtt, megbeszéltük hogy mindketten többet érzünk a másik iránt, de a közös munkahely miatt inkább hagyjuk egyelőre a dolgot... Eltelt 1 hónap és most rákérdeztem nála, hogy tudja-e rám csak barátként tekinteni, mert én próbálok rá barátként gondolni. Messengeren kérdeztem, nem válaszol rá már egy napja... Miért?

24/N


2020. nov. 7. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom még nem döntötte el, mit akar, valszeg nem könnyű válaszolnia, a kötődés hamar kialakulhat, de lehet az is hogy elfogult. Az is. Gondolkozhat pl. ezen: van-e elég lelkiereje, hogy CSAK barátod legyen.

22/F

2020. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy baratsag nem ugy jön letre hogy akkor most megbedzeljük hogy baratok vagyunk mint az oviban :D

az egy folyamat, hangulatok, események komplexe.

2020. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem az eszed miatt érez töbet, az biztos
2020. nov. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!