Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most lesz az évfordulója,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lesz az évfordulója, hogy megismertem az exem (8 hónapig együtt voltunk, első barátom volt). Hetek óta nem beszéltünk. Ráírtam, hogy hogy van. Azt mondta rosszul. Megkérdeztem miért, de nem válaszol. Ráírnátok vagy hagynátok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

az exedről van szó nem a pasidról. Hagyd!

Max sajnáltatná magát.

2014. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vissza akarod kapni?
2014. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
én ráírnék. attól, hogy az exed, ő is csak egy ember. nem kell vele gonosznak lenni, és elutasítónak sem. :)
2014. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!