Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baj, hogy nem ismertem fel a...

Baj, hogy nem ismertem fel a leendő főnököm, ezért nem köszöntem?

Figyelt kérdés
Másfél hete volt egy 15 perces interjú, maszkban voltunk. Az arcmemóriám komolyan 0, mindig is az volt. A baj, hogy még nem kötötték meg velem a szerződést, csak felhívtak, hogy engem választottak... reggel elvittem tesómat suliba és mögötte van egy park, kimentem sétálgatni utána, szedtem pár falevelet, amikor szembejött. Ez egyrész ultra gáz, hogy faleveleket szedni látott, de nem néztem nagyon rá, mert nem szoktam bámulni az embereket, most ugye maszk nélkül volt és csak utólag esett le, hogy b.szki ez a legnagyobb főnök volt. Bajlós?

2020. nov. 9. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted, ha te nem ismerted fel elsőre őt, ő, aki naponta jónéhány embert interjúztatott az elmúlt időszakban felismert téged maszk nélkül? Nem valószínű. Nem aggódnék ezen annyira.
2020. nov. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+1 egyetértés az elsővel; és az miért gáz, ha faleveleket gyűjtesz? Ezer okból gyűjthetsz falevelet, akár tesódnak is suliba - nálunk régen rajzra kellett párszor gyűjteni. De egy-egy különösen szépet még ma is összeszedek és lepréselem.
2020. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legnagyobb főnök, akkor úgyis ritkán látod majd, felejtsd el a sztorit. Ő sem emlékszik rád, pláne maszkban látott egyszer!! Az ismerősöket alig ismerem fel mióta maszkot kell hordani.
2020. nov. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!