Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemétség letárgyalt bérrel...

Szemétség letárgyalt bérrel visszahívni egy leendő főnököt hogy bejött egy újabb ajánlat és tárgyaljuk újra a bért? Már ha akar engem egyáltalán

Figyelt kérdés

beadtam a pályázatot ezer helyre, az egyik helyen megvolt az interjú felvennének megvolt a béralku is, megállapodtunk. Nem írtam alá semmit!

Időközben másutt is voltam és bejött egy még jobb ajánlat.

Szemétség lenne visszahívni a leendő főnököt hogy bocseszu ez van, ráígértek és vagy ő is ráígér vagy akkor sztornó az egész?


mert többen azt mondják üzletben munkaügyben nincs ilyen hogy "gáz" meg "ciki", ott csak pénz van . Ki fizet többet ennyi a lényeg. Kivel miben állapodtam meg, tök mindegy, pláne hogy alá se írtam még semmit.


2020. aug. 9. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Balu, újabban már főnök is vagy? :)
2020. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik ajánlat jobb (nem csak pénzt tekintve, hanem beosztás, munkakör stb.), akkor hívd fel ezt a céget, és mond meg, hogy kaptál jobb ajánlatot is. Ez nem ciki, nem vagy még elkötelezve. Én nem alkudoztatnék. HA annyira akar téged, akkor úgyis felajánlja magától a magasabb bért, ha meg nem, akkor a másikat vállalod el.
2020. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyrészt döntsd el, hogy melyik munka tetszene jobban. Most maga a tény, hogy az első lehetőségnél megállapodtatok szóban valamiben, az nem számít, a főnököknek sem számítanak a legtöbb helyen a dolgozóik. Sőt, ha aláírtál volna bármit is, még akkor is mondhatod, hogy na holnaptól nem jövök.


Ha a második munkalehetőségnél a bérezés az egyedüli, ami miatt őket választanád, mert maga a munkakör gondolom mindkettőnél tetszik, akkor nyugodtan felhívhatod a főnököt. Én amúgy lehet kicsit többet is mondanék fizetésügyileg, amit a másik cég ajánl, hogy legyen miből alkudni.


Viszont, ha nem ad legalább akkora fizetést, ne érezd rosszul magad, nem vagy köteles elfogadni. És könnyebb nekik is most elengedniük, mint a próbaidő alatt, amikor még ott a papírozás is.

2020. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!