Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltál olyan munkahelyen hogy...

Voltál olyan munkahelyen hogy azt mondtad “Mit keresek én itt”?

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem amikor az ember tudja hogy többre hivatott, de kénytelen valami miatt “rangon aluli” munkát végezni.

2020. nov. 9. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gyár.
2020. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Az gáz ha eddig csak ilyen meló helyeim voltak?
2020. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Igen, telefonos marketing munka. Előre adott listából kellett zaklatni az embereket, és egy szar, de legalább drága szolgáltatást rájuk tukmálni.
2020. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, frissen végeztem a BME-n, nem tudtam gyorsan elhelyezkedni, és kellett a pénz. Pékségben dolgoztam, olyan kollegákkal, akik a nevüket se tudták leírni :(
2020. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gimi után közfoglalkoztatott voltam, csak ilyen irodai munka volt a környéken. Szerencsére találtam mást, ahol nem 54.000 Ft a fizetés, rugalmas a főnök és tudok munka mellett tanulni levelezőn.
2020. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, voltam. Mikor Budapestre költöztem egyetem miatt, fizetnem kellett az albérletet de munkatapasztalat nélkül csak telemarketingesnek vettek fel. Még este nyolckor is hívásban voltam és próbáltam eladni biztosítást meg hasonlókat. 3 hónapig bírtam.
2020. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
98%
Majdnem mindig ilyenben voltam, de a mostani viszi a prímet.
2020. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
98%
Nekem volt egy pár, sőt jóformán csak ilyenek voltak. Illetve azt sajnálom, hogy azok a munkák, amiben jól éreztem magam, azok mind határozott ideig tartók voltak. A mostani melómat szerettem eleinte nem kedveltem, majd fél évig igen. De most megint nem. És nem tudom, hogy fogom-e újra, vagy ha nem, akkor lesz-e jobb, vagy csak rosszabb.
2020. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbbjük ilyen volt.
2020. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig az összes ilyen volt... egyéb?
2020. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!