Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkahelyeden a főnöknek...

Munkahelyeden a főnöknek hogyan és hányadik héten mondtad el a terhességed? Hogy reagált?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én kb a kilencediken, mert megkértem hogy emeljük meg a bruttó fizumat hoyg normális ellátást kaphassak. Megvártam volna a 12. hetet, de még januárban kellett módosítani és nem volt időm várni emiatt. Különösebben nem érdekelte, szerintem örült hogy felvehet valakit kevesebb pénzért:)
2015. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

6. héten. Mi már előtte is beszéltünk róla, tudta, hogy gyereket tervezünk, és tudta, hogy szeretnék végig dolgozni. Így ahogy megerősítette az orvos, szóltam is neki.

Örült, gratulált.

2015. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
12.hetem, mikor a doki is ramondta az ament, addig veteles gyanus volt. Megsertodott, mert o azt gondolta eletem vegeig dolgozni fogok, es nem beszeltek velem honapokon at :-D. 4 eve voltam ott, 30alatt, eskuvo utan, nem tudom mire gondoltak..
2015. jún. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességemkor a 10. héten szóltam (négyszemközt, szóban). Nálam bababarát a főnök, úgyhogy velem örült és gratulált.
2015. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A 8. heten szoltam, mert korhazban dolgozok, ezert kellett par ovintezkedes, ami veszelyes lehet a babara.

Orult nagyon.

2015. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Az elsőnél a 9. héten, mert rosszullét miatt kórházba kellett mennem. Most a másodiknál 15+3 héten (az új főnöknek a bemutatkozó beszélgetésen.). De most teljesen jól vagyok, végig szeretnék dolgozni. Semmi nem látszik még, így a közvetlen kollégáknak kértem, hogy ne adja tovább, nekik majd elmondom pár hét núlva, amikor már nem tudom letagadni.
2015. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ötödik hónap vége felé. Nagyon örült, mindenben támogatott.
2015. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen mert az eredeti munkakörömben nem dolgozhatok, át kellett rakni máshova. Semmit nem szólt, gratulált.
2015. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

7 hetesen, mert nagyon hanytam, rosszul voltam. Nagyon kedves volt (nekik 2 örökbefogadott gyerekuk van), gratulalt es örult. Egyböl felajanlotta, hogy dolgozzak otthonrol nehany napot hetente, hatha az segit (1,5 ora az ut a munkahelyig). Azota ö nyugdijba ment, de az uj fönök is nagyon rendes. Ö megengedte, hogy 100%-ban itthonrol dolgozzak, csak ne menjek el tappenzre.

Svedorszagban elunk, itt minden kicsit csaladbaratabb.

2015. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

12. héten, először négyszemközt a főnöknek mondtam el, utána a kollégáknak.

Azt mondta emberként nagyon örül és gratulál, a főnökömként viszont nagyon sajnálja, hogy évekre elveszít.

2015. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!