Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyet váltottam de nem...

Munkahelyet váltottam de nem igazán jött be.Szállos munka volt,szobatárs nem jött be. Visszamentem a volt munkahelyemre.De amióta eljöttem az új munkahelyemröl nem tálálom a helyemet a világban rosszul érzem magam, régi új munkahelyen sem olyan már?

Figyelt kérdés

Akikkel jóban voltam a régi új munkahelyemen se olyan a viszony mint volt alig beszélünk olyan rideg lett minden. Nem találom a helyem a világban, feszengek rossz kedvem van.

Mitől lehet?


2020. nov. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Váltottál lelkesedve, hogy majd jobb lesz, de nem sikerült, ergo kudarcot éltél meg, ami után visszamentél a régi munkahelyedre, ahol az is lehet, hogy csak te vagy az aki a kudarc miatt egy picit bezárkóztál és a többiek ezt érzékelik rajtad, és nem tudják hogy kommunikáljanak veled. Magyarán lehet hogy csak akaratlanul a kudarc élményed következménye, hogy kivetíted ezt az érzést a régi munkahelyedre, és kívülállóként a munkatársaid most egy kis sünit látnak aki árasztja magából a ne közelíts mert még dolgoznom kell a kudarc élményemen. Amit te nem is érzékelsz, de nyilván csalódtál és ha akarod ha nem a csalódás az emberen valamilyen formában meglátszik, és ezt nevezik testbeszédnek, a körülötted lévő légkörnek, amit a többiek éreznek metakommunikációs csatornán. Hagy időt magadnak is és a munkatársaidnak is, ha nem volt okuk hogy így viselkedjenek, akkor szimplán csak nem tudják hogyan viszonyuljanak a helyzethez. Ja és próbálj az optimista dolgokra figyelni és annak örülni, van munkád, és a leírói részből úgy olvastam, hogy jó munka, sorok között olvasható. Apró örömöket keress, van az embernek olyan időszaka mikor nem találja a helyét, de majd meg lesz, hidd el. Meg fogod találni a helyed.
2020. nov. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ilyenkor nem árt ha vitaminokat szedsz, pl. Magne-b6, b vitamin komplex, ezek mind segítenek a stressz leküzdésében. A C-vitaminnal pedig az immunrendszeredet erősíted, ha nincs citrus érzékenységed, akkor egyél bőven narancsot, mandarint, citromot, pl. mézzel, vagy grapefruit-ot, pláne most ebbe az időszakba támogasd ahogy tudod a szervezeted, és ne terheld magyarán ne búslakodj inkább mosolyogj. Szerencsés vagy mert a régi munkahelyed jó volt, és szerencsés vagy mert megértőek voltak az előző munkahelyeden és visszamehettél, tudod több embernek nincs munkája vagy olyan helyen dolgozik ahol nem becsülik meg. Van okod örömre. Ha mosolyogsz előbb utóbb pár percen belül érezni is fogod az öröm érzését, ez bizonyított tény. 1-es vagyok.
2020. nov. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt válaszolok! Szerintem biztos, hogy csak ezért ilyen minden. Azért lehet nagyon kedveltek, és ugye feldolgozni azt, hogy munkahelyet váltasz utána visszamész miután már beletörödtek, azért idő kell míg váltanak érzés ügyileg is, és lehet most a durci korszak van. Ha nem voltál bunkó, nem okoztál senkinek lelki bánatot, akkor szinte biztos, hogy ez van a háttérben, hogy érzékelik rajtad, hogy csalódtál, és azt is hogy azért félsz, hogy most hogy fogadnak vissza. Hagy időt magadnak is és nekik is, és ne agyalj, mert a szervezeted nyűgös lesz tőled. Ne fáraszd magad oktalan gondolatokkal, inkább helyette igyál egy forró csokoládét és nézz meg valami vígjátékot. Én most elkezdtem egyet nézni az a címe, hogy 12 karácsonyi ajándék- 12 gift of Christmas. Úgyis egy hónap és itt a Karácsony, és valamilyen szinten ahogy láttam az egyik szereplő se találja a helyét munka ügyben de valamiben nagyon ügyes. Talán segít majd neked is ez a film, de én is még csak elkezdtem nézni.


https://www.youtube.com/watch?v=TLwh4vgAyy8&list=PL6YPARtMin..


De lehet, hogy téged az ilyen filmek untatnak. hehe :D

2020. nov. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Jézusom te komolyan C vitamint akarsz adni arra, hogy elment és visszajött? :D:D::D:D:DDD:D:D:DD:DD:D:D:D:DD:D:DD:D:D:D:D:D:D:DD:D::D:DD:D::DD: Összehugyozom magam te állat!!!!!!!!!
2020. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 ez jó:)
2023. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!