Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit érdemes béremelésre...

Mennyit érdemes béremelésre várni egy munkahelyen? 2 év max?

Figyelt kérdés

2017 óta vagyok itt még nem kaptam emelést. Most 2020 vége van idén se lesz az tuti. Jövőre akkor már 4 év emelés nélkül.

Meddig érdemes várni?

Kérni felesleges lenne, más már kért, a választ és a reakciót láttam (el lehet menni monológ)


2020. nov. 11. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem engedd el egy időre a béremelést és örülj, hogy van munkád. Nem tudom ugye, hogy mennyi a fizud, nem is érdekel, de hidd el az az összeg is jobb még most, mintha nem lenne munkád. Mondjuk ahogy most áll az ország, csődbe ment minden szinte, néhány évig még kell majd várni hogy helyre álljon minden és esetleg a cég fizu emelést kínáljon fel.
2020. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ezzel elkéstél, most a bérek be lesznek fagyva egy jódarabig.
2020. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alapítványi iskolában nincs béremelés. Bér se mindig.
2020. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez milyen hely? Tavaly vagy tavalyelőtt nem volt kötelező emelés?

Amúgy ha nem jó a bér, akkor szólj, hogy neked nem okés. Ha nem adnak emelést, lépj le.

2020. nov. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!