Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondáskor derül ki, mit is...

Felmondáskor derül ki, mit is ér az ember valójában egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Amikor már ott a felmondólevél a főnök előtt feketén fehéren akkor derül ki, mit is ér az adott ember a munkahelyen? Hogy tartóztatják-e vagy csak legyintenek hogy menjen ha akar?
2020. nov. 12. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Őőő, normál esetben szerintem nem, ha elégedettek az illető munkájával akkor meg szeretnék tartani, ha meg nem, akkor meg elküldik.
2020. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Sok mindentől függ, de valamennyire tényleg így van. Ha alul van fizetve az is kiderül, mert van hogy ilyenkor emelést ajánlanakm
2020. nov. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Legtöbb esetben hagynak menni. Nem nagyon ajánlanak több fizetést. Mindenki pótolható.
2020. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Vannak kivételek, de igazság szerint 5-ből 3-szor mehetsz amerre látsz, szóba sem kerül emelés vagy bármi plusz.
2020. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Elég sok gagyi munkahelyen igen. Egy normális helyen elismerik az ember munkáját és normálisan állnak hozzá. Egy gagyi munkahelyen ahol lehet, spórolnak az emberen és negatívnak állítják be.


Nekem is volt ilyen. A főnökkel párszor összebalhéztam. Az egész az egójáról szólt, a munkám hibátlan volt. Többször elmondta, hogy van a helyemre más és hasonlók, bárki megtudja csinálni azt, amit én.

Aztán, egy idő után felmondtam. Hirtelen csendben lett és csak a földet nézte.

2020. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Munkahelyemen úgy volt, hogy amikor beadtam a felmondásomat, megemelte 90 ezer nettóval a fizetésemet. Így aztán maradtam (a munkát és a munkahelyet szerettem, a magasabb fizetés miatt mentem volna.)
2020. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
A felmondáskor nem. Ha valami kiderül, az egy pár hét múlva következik be, amikor az új kolléga nem váltja be a hozzá fűzött reményeket. Németországban jártam úgy, hogy a főnök egyfolytában finnyákolt, hogy ő tulajdonképpen nem is akart engem (vagyis nem engem akart), meg hogy bízvást találna a helyemre mást, kevesebb bérért. Amikor elmentem (mindenképpen mentem volna), hetekig járt a nyakamra, már 150€-s emelést is beígért. Kb egy évvel később valamiért online kapcsolatba kerültünk, akkor is felvetette, hogy ha újra arrafelé visz az élet, nála mindig lesz helyem.
2020. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"megemelte 90 ezer nettóval "


Na itt nálunk még 9000-el SE, nem 90E-vel.

2020. nov. 13. 08:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetemben is megkaptam, hogy alkalmatlan vagyok, pótolható, minek vagyok itt stb. Egyedül voltam férfi az irodában, rajtam kívül nők voltak, akik mindig mindent a nyakamba varrtak, nehezebb munkát nekem passzolták mert féltek a főnöktől, de a fizu kellett nekik. Nekem meg átmeneti munka volt, tudtam hogy lépni fogok. Csúnya dolog, de egy idő után elkezdtem link lenni. Mindent elkövettem, ha annyira pótolható vagyok és nem jó a munkám, akkor legyen igaza és rúgjon is ki. Nem rúgott! Muszáj volt májusban felmondanom. Azóta, június óta 4 srác volt helyettem és mind elment. 2x is megpróbáltak visszahívni. De hát ha alkalmatlan vagyok a feladatra, szoval nemet mondtam
2020. nov. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!