Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy közvetlen kollégám,...

Egy közvetlen kollégám, akivel rendkívül jó volt együtt dolgozni, külföldre megy egy állás miatt. Hogy örüljek neki teljes szívből és ne veszteségként éljem ezt meg?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa lesz nélküle a hely, egész más. Annyi a változás mostanában. Ez meg mint utolsó csepp a pohárban. Próbálom felvidítani magam, de semmi nem válik már be. Két éve dolgozom itt, és ő volt az aki végig támogatott.


Egyre kevesebb a biztos pont az életemben, minden folyton folyvást változik.


Ti hogy másztok ki egy gödörből, ha hónapok óta benne vagytok és semmi nem jön össze?


2020. nov. 12. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó csepp a pohárba csak egyszer lehetséges egy adott helyen.
2020. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy majd hozzászoksz. Más választásod úgy sincs :/
2020. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon számít az ilyesmi. Szerintem ilyen embereket, akivel tényleg jó együtt dolgozni megéri egy cégnek akkor is megtartani, ha más ügyesebb nála. Nekem is amikor elmentek a cégtől akiket nagyon bírtam az levett az egész értékéből és sokkal inkább kész voltam új állást keresni.


Szerintem ez valódi veszteség, szóval nem baj, ha így éled meg. Aztán majd kiderül, hogy milyen így neked a hely, te maradsz e vagy sem.

2020. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy biza sajnálod, hogy ott hagy, de sok sikert kívánsz neki. Majd tartjátok a kapcsolatot neten.
2020. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!