Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan lehet ennyi ruhája a...

Honnan lehet ennyi ruhája a kolléganőnek?

Figyelt kérdés
A cégnél a legalacsonyabb fizetést kapja mégis úgy öltözködik mint valami újgazdag 22 éve létére. Ugyanabban a ruhában meg nem nagyon láttuk 1 hónapban és ezek a cuccok közül a legtöbb márkás. Nem is beszélve arról, hogy kilométerekkel meg lehet érezni ha jön, mert annyira erős talán márkás chanel?! parfümöt használ. Egy 22 éves lánynak honnan van ennyi pénze? Nem hinném, hogy a szülei támogatják.
2020. nov. 13. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

- Örökölt vagyont, házat vagy ilyesmi

- anyuci/apuci/pasi pénzel

- van otthoni munkája, pl műkörmös, fodrász, stb

2020. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Vagy csak sporol? Ha nezzuk a dohanyosokat (beleertve engem is) mondjuk napi egy doboz az also hangon is 40.000ft/ho.

Na, aki nem cigizik az ebbol a 40bol azert tud venni par dolgot minden honapban. Nehogy mar ugy legyen beallitva, hogy aki nem keres milliokat, az fixen nem engedhet meg maganak markas ruhakat, mert biztos penzeli valaki.. Jajj.😀

2020. nov. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Irigység és rosszindulat. A magyar társadalom bukásának két fő oka.
2020. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%
Miert nem kérdezed meg tőle? Mi itt biztosan halál pontos választ tudunk adni erre a kérdésre.
2020. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

Annyira imádom hogy ezt a piti ppetykapartit már a neten is nyomjátok, és nem csak ismerősökkel, hanem vadidegenekkel is...

Pont ugyanezt nyomják a nyugdíjasok a temető előtt, vagy az sztkban.

2020. nov. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%
Szerencsétlen lány.. szimplán ad magára és igényesebb mint az átlag magyar nő, erre jön a rosszindulat és a pletya. Undorító. Miért kell mindenkinek rozzantan kinéznie és átlag fastfashionból öltöznie?
2020. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

10#

Nekem semmi bajom azzal, ha más erre költi a pénzét, nem írtam ilyet. Azt írtam ezt figyeltem meg.

Amúgymeg igen. Én nem veszek magamnak drága, márkás ruhákat minden hónapban és szépen gyarapszik a megtakarításom. Havi 10-20-40 ezer forint plusz megtakarítással szerintem előrébb jutok. De ez csak az én véleményem, nem kell egyetérteni velem, nem zavar, ha te nem így látod.

9-es

2020. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
Mit jelent a márkás ruha?Nem mindegy,hogy 10000 vagy 100000 egy felső.Inkább egy minőségi parfüm,mint száz olcsó,árban ugyan ott van.De teljesen lényegtelen,azt hord amit akar,senkinek semmi köze hozzá.Olyan idősen én is megkaptam,hogy beképzelt vagyok,mert egy évben kétszer vettem magamnak szép ruhát,meg minőségi cipőt.Pedig csak szeretem a szép ruhákat.
2020. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Egyszerű a képlet: irigy vagy - kérdező. Akit ennyire zavar, hogy egy kolléganője igényesen jelenik meg, amikor emberek közé megy, az mással nem magyarázható, egyszerűen csak irigy. Valójában semmi közöd ahhoz, hogy miből öltözik így a kolléganőd - addig, amíg bizonyossá nem válik, hogy a jóléte mögött a te megkárosításod húzódik. Előremutatóbb lehetne számodra, ha értelmes célokat tűznél ki magad elé és azok megvalósításába ölnéd azt a rengeteg energiát, amit az irigykedésbe feccölsz. Bár, te tudod! Vagy nem!
2020. nov. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%
Jajj, az ég óvjon meg az ilyen pletykás, kíváncsiskodó, irigy némberektől 🤦‍♀️🤦‍♀️
2020. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!