Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új munkahelyemre, ha nem vagyok bőbeszédű?

Figyelt kérdés

Bekerültél a raptorok közé, még nem mondtál fel, hasonló baromságokkal bombáznak. Én csak nevettem rajtuk, mert ez semmi.


Igazából nincs közös témánk, kérdezgetek a munkáról és válaszolnak, 1-2 vel kijövök de nem akarok folyton an nyakán lenni így néha elvonulok.



Munka közben ordibálnak csapkodnak, a másik műszakot fikázzák.


Próbáltam ilyen nagyokat mondani, de nem nagyon érdekli őket.



Kinek milyen stratégia vált be?



2020. nov. 14. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

"Bekerültél a raptorok közé" XDDDD

Off, de milyen munkáról van szó?

2020. nov. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Először húzd meg magad,csak figyeld őket.Pár hónap múlva meg majd rájössz kikkel érdemes beszélgetni.
2020. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
A masik muszak alapjan ez gyar. Ha nem vagy bőbeszedu, egy ilyen helyen csak az ido segithet rajtad, de az is lehet hogy mindig kivulallo leszel.
2020. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
pl. Informatikusoknál is van műszak, szóval azért nem vagyok benne biztos, hogy gyár volna
2020. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

nem kötelező ez.

arra gondolj,hogy a pénzért vagy ott,nem haverkodni.

a beilleszkedés és jó szocializáció akkor fontos a munkában,ha kiemelkedően jó pénz múlik ezen és a felépített kapcsolatokon.

de szakmunkában bemész megcsinálod és ennyi.

egy idő múlva úgyis jönnek majd maguktól közeledni.

2020. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok bőbeszédű: végzem a feladatomat, nem csatlakozom társaságokhoz, nem kajálok velük, azonban van 1-2 személy, akivel kijövök, velük beszélgetek inkább ritkábban-sűrűbben, többnyire a munkáról, de van, hogy érintek magánéletet is.
2020. nov. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
A munkahelyre nem barátkozni megy az ember. Nyilván nincs kizárva, hogy jófej kollégákkal szorosabb kapcsolat alakul ki, de ha nincs ilyen, akkor szerintem nem kell eröltetni és olyannak beállítani magad, amilyen nem vagy.
2020. nov. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az egyik Gyógyszergyár, bevallom, hogy nagyon nagy lehetőség amit kaptam vele, mert nevetséges összegért van egy saját szobám jó helyen. Mellesleg van időm reggelizni és ebédelni.


A korábbi fiatal, pályakezdő emberkék valamiért ha van egy kis fizikai munka akkor már megriadnak.


Én megmondom őszintén 2x-3x ennyit dolgoztam vidéken fele ennyi pénzért mint itt. Hülyének néztek, nem volt szabadságom, se magánéletem, hullafáradtan értem haza.

2020. nov. 14. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs bennetek sok közös, akkor kár barátkoznod velük, főleg, ha a többségnek az az etalon, ha kibeszélhetik, ócsárolhatják a másik műszakot. Biztosan akad köztük egy-két rendes ember is, akikkel lehet másról is beszélgetni, de én a helyedben nem erőltetném ezt a barátkozósdis dolgot. Légy velük udvarias és segítőkész, mert ez emberi kötelességed, de inkább keress máshol magadnak társaságot, ha van lehetőséged. Mindezt azért írom, mert a kérdésed alapján értelmesebbnek, másabbnak tűnsz, mint a kollégáid. Koncentrálj a munkádra elsősorban, aztán, ha találkozol számodra szimpatikus emberekkel a munkahelyeden, barátkozz velük. De mondom, nem létszükséglet, hogy minden kollégáddal baráti viszonyt ápolj.
2020. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9# ment a zöld.



Igen van köztük 2-3 értelmes akik nem álltak be a sorba, végzik a munkájukat és kész.



Én azt nem szeretném ha kiutálnának mert kiabálok és csapkodok velük.

2020. nov. 14. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!