Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illeszkedjek be az új...

Hogyan illeszkedjek be az új munkahelyemre, ha nem vagyok bőbeszédű?

Figyelt kérdés

Bekerültél a raptorok közé, még nem mondtál fel, hasonló baromságokkal bombáznak. Én csak nevettem rajtuk, mert ez semmi.


Igazából nincs közös témánk, kérdezgetek a munkáról és válaszolnak, 1-2 vel kijövök de nem akarok folyton an nyakán lenni így néha elvonulok.



Munka közben ordibálnak csapkodnak, a másik műszakot fikázzák.


Próbáltam ilyen nagyokat mondani, de nem nagyon érdekli őket.



Kinek milyen stratégia vált be?



2020. nov. 14. 09:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj haverkodni. Én se szoktam erőltetni. Vannak normális munkatársaim, velük lehet beszélni, de nem én szoktam kezdeni. Pénzért megy oda az ember, ennyi. Csak sokan azt hiszik, hogy ott mindenkinek mindenkivel pacsizni kell. Nem szeretem az ilyet, de az ilyen emberek mindenhol így gondolkodnak. Akármit csinálnak, egyből azt nézik, hogy hogyan lehet haverkodni mindenkivel. Extrovertált dolog...
2020. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!