Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez nem beteges egy főnök...

Ez nem beteges egy főnök részéről?

Figyelt kérdés
A főnöknő nagyon elfogult a két kollégával. Nincs köztük semmi az biztos,de a tenyéren hordozza őket.Pedig ezek a herek nem tusnak dolgozni mindent elnagyazznak vagy elbénáznak. A kisebb az abszolút kedvenc az mindent nagyon jól tud-csak kár, hogy a kolléganőknek kell megcsinálni amit nem tud,pakolni utána,az összehugyozott wc-t sikálni...na a wc-bol volt gond azért kaptak intést. Az idősebb meg kapja a felelősséget pl.a tisztaságért is felelős- pedig olyan felelőtlen hogy egy papagájt se lehetne rábízni. Lényeg, hogy egy csomó papíron ki van aggatva a neve miért felelős. Mi kolléganők semmiért,pedig mu húzzuk ki a munkát a cégnél. A kolléganőm is mondta ezek védett fajzatok és kezd ő is belefáradni.Nekem is olyan elegem van úgy volt visszadobom a kulcsot jöjjön ide még két ilyen férfi aki helyett a főnöknő dolgozik majd sokra megy a cég.Amúgy is nagy rendszertelenség van a cégnél jó sok időbe telik majd belejönni új munkásnak meg még két herėt is kapna a nyakába. A főnöknő is elég komótos,nrm szeret betanítani.Szegyen,hogy még az ő hibáit is amiken átsiklik nekem kell észrevenni, javítan, szólni.Túl felszínes a munkában és ez már zavaró.Nem tudom így medfig tartható fenn az alig egy éve fennálló cég, ahol munka mostmár van dögivel, de majd veszítünk klienseket a hibák miatt.

2020. nov. 14. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Mi van a régi munkahelyeddel? Miért jöttél el?


Gondolom, hogy nem pályakezdő lehetsz...


Hány éves vagy és milyen végzettséged van? Milyen ÁLLÁSLEHETŐSÉGET céloztál volna meg, ha nem lett volna sürgős elfogadnod "bármit"?!

2020. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok pályakezdő, ez jó lehetőségnek tűnt. A munka jó is lenne de ezek a körülmények miatt váltani akarok.Ez itt beteges.

A régi munkahelyemen katasztrófa volt a kollektíva ezert sokan váltottak és ott vesztemre én voltam a főnöknő egyik kedvence akaratom ellenére így sokat szívtam emiatt.

2020. nov. 14. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Tehát a főnöknő és a két férfi az hülye,

és csak te vagy a helikopter?!

2020. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Úgy tűnik, hogy itt is savanyú a szőlő.
2020. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

"a kolléganőknek kell megcsinálni amit nem tud,pakolni utána,az összehugyozott wc-t sikálni"


Ha takarítónőnek vettek fel, akkor meg miért pampogsz, hogy a wc-t kell takarítanotok?!

Majd nem kell, ha te leszel a vezérigazgató.

De addig psssszt!

2020. nov. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ki mondta,hogy takarítónőnek vettek fel? Ez kis cég így mindenki csinál mindent,jó hogy nem mi tisztíthatjuk utánuk...gondolom férfi a kommentelő és érintve érzi magát 😀

Nem vagyok savanyú de ez igazságtalan velünk szembe,agyon vannak dicsérve a felemás munkáért amit mi javítgatunk. Mi ritkán hibázunk ezek meg hetente többször sőt napi szinten van valami és mindez egy kis figyelemmel elkerülhető lenne.

2020. nov. 14. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!