Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez szívatás a főnök részéről?

Ez szívatás a főnök részéről?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem a melohelyen, kereskedelemben dolgozom.

Már kb 2 hete vagyok a cégnél először taliztam a másik kolléganővel, aki olyan bunko velem avgyis a stílusa is lekezelőn beszél velem.

Amire azt mondja csináljam meg azt én hagytam próbáltam nem lenni csicska neki.

Erre másik nap jön a főnök és azt mondja nekem:

Hallgass a kollégádra amit ő mond azt meg kell csinálni!!!

Így kijelentette, és még hozzá tette hogy ha kér valamit tőlem akkor olyan mintha a főnök mondaná.

Ezt tette hozzá a főnököm.


Ezzel meg ugye a leányzó visszaél .

Ez szerintetek normális?

Hogy azonosuljak?

Nem tudok önállóan dolgozni.


2018. jún. 21. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szoval meg nem teljesitettel semmit de mar lazadsz? Minden munkahelyen a friss dolgozokat probaljak betorni. Valoszinunek tartom hogy joval rutinosabb nalad es a fonok nem fogja a kezed egesz nap, igy kell valaki aki kiosztja neked a munkat.

Megszoksz vagy megszoksz alapon megy ez a jatek. A kolleganodet meg akar meg is kerdezhetned hogy mi a baja.

2018. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos általában ez történik, ha egy síma, mezei dolgozót kvázi hatalommal ruháznak fel. Különösen, ha nő az illető. Nekem gyárban dolgozva egy banyával gyűlt meg így a bajom. Egy idő után jeleztem a főnöknek a visszaélést, annyit csinált, hogy amikor mód volt rá, nem osztott be vele egy helyre.
2018. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!