Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért marják egymást pillanatn...

Miért marják egymást pillanatnyi előnyökért munkahelyen?

Figyelt kérdés
A barátom odakerült, mert a főnököt régebben ismerte. Most elment nyugdijba, ezek meg elkezdték őt és néhány másikat marni. A főnöki székért megy a nagy harc, de a barátom ebben nem vesz részt. Mégis percre pontosan kell érkeznie, belekötnek mindenbe, ők lógnak, de ha egy perccel tovább tart ebédidőt, rögtön besúgják. És leselkednek, már minden csinos nővel összehozták, pedig azt mondja, házinyúlra nem lövünk. Mit lehetne itt tenni?

2020. nov. 15. 21:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. nov. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy végül home office-ban dolgoznak, most csend van. Nem tudom, mi lesz később, mindenesetre a barátom vérnyomása az egekben volt. Várjuk ki a végét.
2020. nov. 23. 21:47
 13/16 A kérdező kommentje:
No, annyira jutott a barátom, hogy titokban keresgélt állást, februártól máshol dolgozik. Felmondott, mire kitört az álszent sajnálkozás. Nem mondott mást, csak azt, hogy elmegy.
2020. dec. 18. 00:10
 14/16 anonim ***** válasza:
Hajrá?
2020. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2020. dec. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam neki én is.
2020. dec. 18. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!