Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az elhelyezkedés ha egy...

Az elhelyezkedés ha egy egyetemista elmegy bolti eladónak? Mert munkája van az oké, na de ez elhelyezkedésnek számít?

Figyelt kérdés

A boltba érettségivel vesznek fel embereket, ezért kár volt 3+2 évet egyetemen seggelnie.

Szerintem ő a diplomájával nem tudott elhelyezkedni, hiába van munkája.


2020. nov. 16. 09:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
egyetemista = végzett egyetemista
2020. nov. 16. 09:25
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Milyen diplomája van?
2020. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
A bolti eladó egy munka, se több, se kevesebb. Egy végzett egyetemista, ha nem akar ingyenélő lenni, bátran dolgozhta a kereskedelemben, míg nem talál jobbat. Miért ne tenné? Hogy 1-3 éven belül talál-e a végzettségének megfelelő munkát, azt senki nem tudja most.
2020. nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem az az elhelyezkedés, ha a tanult szakmádban dolgozol.
2020. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem, az nem elhelyezkedés.


Én is dolgoztam bolti eladókent egyetem után, aztán 1 év után találtam munkát a szakmában és most elég magas pozícióban dolgozom 2 év után

2020. nov. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"zerintem az az elhelyezkedés, ha a tanult szakmádban dolgozol."


így van. ezért sem elhelyezkedés el. Munkája van, de nem helyezkedett el.

ennyi erővel elmehetne alkalmi fűnyírónak kerítésfestőnek-munka van pénz van, de akkor se helyezkedett el.

2020. nov. 16. 09:51
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Hú de irigy valaki🙄
2020. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha nagyon a szavakon akarsz rugozni, akkor az valoban nem elhelyezkedes, hanem munkavallalas inkabb.

Mellesleg nem kene lehuzni a bolti eladokat, ti is naluk vasaroltok, nap, mint nap es azert mert sok ceg csak minimalbert akar fizetni, ezert felveszi az erettsegis (jo esetben) alkalmazottat, es betanitattja, attol meg vannak akik OKJ -n +2 evig tanulnak eladonak! Normalisabb helyre minimum ezt a vegzettseget es esetleg meg nyelvet is kernek!

2020. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"Mellesleg nem kene lehuzni a bolti eladokat, t"


ember. KI a franc foglalkozik itt a bolti eladókkal? a kutyát se érdekli, ez csak annyiban érdekes hogy diplomával olyan állást tölt be, amelyhez érettségi is elég-és ezt ő elhelyezkedésnek hívja.

ez a lényeg, nem az hogy bolti eladó vagy sem.

2020. nov. 16. 09:54
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem elhelyezkedett addig valami (végzettségèhez képest)szinten aluli dologban míg nem helyezkedik fentebb.
2020. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!