Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes új dolgozóként hajtani...

Érdemes új dolgozóként hajtani vagy csak megszokják és majd később is elvárják, hogy mindig ilyen legyek?

Figyelt kérdés

Új helyen kezdtem, örültem hogy felvettek mert elég jó munkahely. A munka közepes nehézségű, rengeteg technikai dolgot kell megtanulni, de ha az megvan utána már viszonylag egyszerű lesz (azt mondták olyan 5-6 hónap mire beleszokik az ember).


Csapattársak nem nagyon ölik meg magukat, viszont én baromira félek, hogy próbaidő végén kiraknak, mert annyira a technikai dolgokban nem vagyok benne mint a másik 2 újonc.

Arra gondoltam, hogy bevállalok extra dolgokat (pl. átnézek más, opcionális oktatóanyagokat), de nem tudom ez mennyire jó ötlet, ha erre "szoktatom" meg őket.

A másik két srác múlthéten szinte minden nap fél órával hamarabb kijelentkezett a céges hálózatról, de volt már, hogy pár órával hamarabb lelépett az egyik. Csak én vagyok aki végig van minden nap, még akkor is ha amúgy nincs is mit csinálni.


2020. nov. 16. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Emberhiány van, sztem nem raknak ki..
2020. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bepróbálkozhatsz néhány plusz munkával, de ne vidd túlzásba. Csak annyira, hogy lássa a felettesed, hogy érdekel. Dolgozz lelkiismeretesen, hogy ha véletlenül nem vennének fel, azt mondhasd, te mindent megtettél ami tőled telt.

De ha tényleg olyan komolyan veszed a dolgot, mint ahogy leírtad, szerintem nem lesz gondod :))

2020. nov. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Vagy megéri vagy nem.


Nézzük fordítva. Ha nem erőlteted meg magad, akkor soha nem fognak kiemelni, csak egy átlagos dolgozó leszel, ezzel alapból elengedve magadtól a lehetőséget, hogy fentebb juss.


Nyilván a siker sem garantált, de még mindig több rá az esély, ha teszel érte, mint ha nem.

2020. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!