Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Multik mennyire várják el,...

Multik mennyire várják el, hogy a szabadidődet is munkatársakkal töltsd néha?

Figyelt kérdés

Főleg az IT, vagy egyéb főleg irodai munkás cégekre gondolok. Mennyire számít ha én inkább skippelném a munka utáni iszogatást, vagy a hétvégi kisebb összejöveteleket? Később dönthetnek úgy emiatt, hogy inkább megválnak tőlem?


Azt vallom, hogy munkahelyre dolgozni járok, együtt tudok működni az emberekkel enélkül is. Azt a kevés szabadidőt pedig inkább a saját dolgaimnak szentelném.


2020. nov. 16. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Dolgoztam már pár ilyennél, a férjem is. Egy-két csapatépítőt leszámítva nem szoktak lenni ilyen iszogatások, munka után mindenki megy a dolgára.
2020. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
A multik ilyen tekintetben egész normálisak. Nekem a kkv-kel van rossz tapasztalatom, bár ott nem a munka utáni iszogatás volt kötelező, hanem a munkaidőn kívüli munka.
2020. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem szokott ilyesmi kirúgáshoz vezetni, viszont az ilyen embereket megjegyzik és általában sajnos kibeszélik a háta mögött. Mondjuk én ezzel együtt is azt mondom, hogyha nem bírod ezeket elviselni, akkor ne menj. A legtöbb ember egyébként kényszerből vész részt ezeken, csak a nagyon elvetemült, munkamaniasok meg karrieristák lelik ebben örömüket, akiknek se kutyájuk, se macskájuk.
2020. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
En is ugyanezt gondolom,mint a kerdezo! En se mentem ilyen csapatepitokre!
2020. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!