Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék elhelyezkedni...

Hogy tudnék elhelyezkedni grafikusként?

Figyelt kérdés
Középiskolai végzettséggel,és nulla szakmai tapasztalattal, esetleg aki grafikus vagy volt az leirná hogy milyen a szakma meg hogy mennyire nehéz, és miket kell csinálni

2020. nov. 18. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Csinálsz egy önéletrajzot, és böngészed az álláshirdetéseket, továbbá minden olyan céghez amely a városban van ahol élsz, elküldöd emailben. Nyomda, internetes portálok székhelye, TV, fotóstúdió stb. Bárhol ahol úgy érzed, hogy szükség van grafikusra.

Nem vagyok grafikus, de én így találtam melót, hogy bombáztam mindenkit önéletrajzommal, és amikor üresedés volt akkor nem adtak fel hirdetést, hanem behívtak interjúra, ahol kaptam egy esélyt. 4 éve ugyanott vagyok.

2020. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Én grafikus vagyok... Az elhelyezkedés attól is függ hogy merre laksz... Merre dolgoznál...

Pl itt Szabolcsban... Lóf@sz esély van... Hacsak pl nem tudnak rád támogatást felvenni.

Nagyobb városokban főleg Pesten ilyesmi, talán egyszerűbb nagyobb cégeknél is. Az hogy milyen nehéz a meló azt úgyis megtapasztalod ha mész pl probanapra stb. Nem mindenhol egyforma illetve mennyire tanulsz gyorsan bele.

2020. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát kb 0 esély, ha nincs referenciád, saját alkotásod...
2020. nov. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Kis cégen talán felvesznek, de rohadt szar fizetéssel
2020. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
BP környékén sokkal jobbak az eséyleid mint videéken pl.
2020. nov. 19. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az a baj sajnos hoyg tapasztalatom nincs, nem tudom hogy kezdenék neki egy-egy feladathoz:/
2020. nov. 20. 00:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudsz elmenni OKJ képzésre vagy egyetemre?
2020. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs tapasztalatod, akkor max kis cégen vehetnek fel, de az is nagyon kevés az esélye. Ha mégis felvesznek, és mégse vagy jó a munkában, nem vagy kreatív, akkor simán elküldhetnek.
2020. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!