Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezd szétesni az életem....

Kezd szétesni az életem. Munkahelyet váltottam nem jött be visszamentem a volt helyemre. De nem az igazi azóta semmi. Nem érzem jól magam nem találom a helyem. Még azok sem úgy állnak hozzám akikkel jóba voltam Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Máshogyan fogalmaznám meg a helyzetedet: Nem érzed jól magad a munkában.

Azt tapasztaltam magamon, hogy ez nagyban függ az adott személy hozzáállásától és, hogy mennyire nyitott a kollégák felé.

Minél többször ütközöl meg a munkatársakkal, annál kevésbé lesz örömteli a jelenlétük, és így munkába járni is.

Én a magam részéről egyre kevesebbszer nyilvánulok meg. Érzem, hogy szükségem van kapcsolatra, de nem olyanokra, mint a munkahelyeken tapasztalok. Az egy kohó, bárki lehet benne.

2020. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
38%
Hányszor írod még ki ezt a kérdesd? 🤦‍♂️😓
2020. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!