Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a nemzeti átoltás terv...

Ha a nemzeti átoltás terv kötelezővé teszi az oltást a tanárok és egészségügyi dolgozók számára akkor lesznek olyanok akik inkább otthagyják a munkájukat minthogy felvegyék az oltást?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Igen,tanár/egészségügyi dolgozó vagyok, felmondok ha kötelező az oltás
Nem, tanár/egészségügyi dolgozó vagyok, inkább felveszem az oltást minthogy felmondjak
Igen, inkább felmondanék
Nem, a munka fontosabb mint az oltással való szembeni aggályaim
14 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az ilyen emberek (pláne az eü-sök) magasabb intelligencia szinten mozognak, mint az a réteg, aki attól fosik hogy a koronaoltás megváltoztatja a dns szerkezetüket. Biztos lenne pár ember aki felmond, de nem hinném, hogy olyan nagy durci lenne miatta.
2020. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A facebookon magyar ország kormánya tette fel hogy a tömeges tesztelés főpróbája lesz az átoltásnak- Orbán kijelentése, a tömeges tesztelés meg ezeket a rétegeket érinti.
2020. nov. 20. 18:38
 3/11 October15 ***** válasza:
53%
Olyan opció miért nincs, hogy nem fosok az oltásoktól, szerintem a föld geoéd alakú és a Balaton és Kossuth Lajos is létezik? :D
2020. nov. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy lesznek - nem mindenki akar kísérleti nyúl lenni.
2020. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

Azért mekkorát tud fordulni a történelem...


500 éve az imán kívül nem létezett semmi gyógyszer, egy egyszerű náthába belehaltál, és 10ből 7 gyereked nem élte meg a felnőtt kort, most meg azon vitázik a lakoság igen jelentős része, hogy ha be akarják oltani őket egy a legjobb esetben is kellemetlen, legrosszabb esetben meg szövődményeket, vagy egyenesen halált okozó vírus ellen, akkor inkább felmondanak, had haljon hen a családjuk a vírust övező gazdasági válságban.

De ja, ne legyetek kísérleti patkányok.

2020. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok nincsenek betegségeim,nekem az oltás nagyobb kockázatot jelent mint maga a koronavírus.
2020. nov. 20. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
A család akkor is éhen hal, ha a családfő pl. lebénul az oltástól. És nem csak eü vagy tanári munka létezik.
2020. nov. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Illetve ha narkolepszia nyomorékká teszi mint a H1N1 virus ellen adott oltás tett több ezer embert, elsősorban életerős fiatalokat.

Gyógyíthatatlan autoimmun betegség amelynek gyötrelem minden pillanata.

2020. nov. 20. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Úgy vagyok vele, hogy maradjon mindenkinek az egyéni döntése, hogy oltatja-e magát vagy se. Szerintem túl van tolva ez a betegség. Körülöttem mindenki "kidőlt" (nem mentek kórházba, enyhe influenza tüneteik lettek), én meg vígan megvagyok. Na? Ezért oltassam be magam?

Aki fél, tolja magába, aki meg nem, az saját felelősség. Ha utána kórházba köt ki lélegeztetőn, akkor így járt. (Magam is ezek közé sorolom. Így jártam.)

2020. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van,saját felelőssége kell legyen mindenkinek
2020. nov. 20. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!