Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Férfiak, van úgy, hogy ha egy...

Férfiak, van úgy, hogy ha egy nő tetszik de,foglalt, akkor nem is akartok vele "barátkozni" sem munkahelyen? Annyira már unalmas lenne? Vagy miért?

Figyelt kérdés
Már ez elejétől látom rajta, hogy tetszem neki. De ezen kívül mint ember nagyon szimpatikus. Szeretnék jóban lenni vele, viszont egy szián kívül semmi nincs. Kevés emberrel vagyok kapcsolatban munkahelyen, ezert jó lenne néha ha vki néha hozzám szólna. Nemrég vagyok a cégnél. És kevés a normális szimpatikus ember (férfi, nő mindegy). De őt nagyon annak találom. Van párom ezért nem is úgy nézek rá mint ferfire.
2020. nov. 20. 22:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Csak akkor barátkoznék ilyen nővel, ha az spontán történne, de ennek kicsit erőltetett szaga van, hogy kinézted őt "barátnak".


Amúgy nem hiszek a férfi-nő barátságban.

2020. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen helyzetben vagyok, nem csak foglalt a nő de kb 10 évvel idősebb, férjezett és gyereke is van. Ettől függetlenül jó haverok vagyunk, én konkrétan csak az ő társaságát keresem a melóhelyen. Barátként gondolok rá. Jó, nem mondom azt hogy nem gondoltam még arra hogy milyen lenne megfektetni (csak arra gondolok! :)), de attól még jó barátok is vagyunk.
2020. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

mert undorodom az olyan emberektől akik képesek lennének egy olyan szintű szélsőséges árulásra,mint amilyen a megcsalás.


amúgy valóban nem.

nem is barátkozom ilyen nővel,mert úgymond felesleges.

2020. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%

2-es. Az, hogy csak meg akarod "fektetni", és az, hogy tetszik neked,

azért nem ugyanaz!

2020. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Jó hát nem úgy barát, azért írtam idézőbe,mert munkahelyen amúgy sem barátokat szerez az ember. Hanem csak munkahelyi span.

Lehet nincs mély barátság férfi nő közt, de jóban még simán lehetnek,és szimpatikusak emberként. Nekem volt ilyen nem is egy. És soha nem akartam semmi többet.

2020. nov. 20. 22:25
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem. Ha van párod, és az elejétől fogva látod hogy tetszel neki, akkor miért akarsz mélyebb barátságot? Hogy hátha beléd zúg?


Nagyon nem szép játszma. A pároddal szemben sem.


Dolgozni jártok oda, elegedj meg a szia - val sztem.

2020. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
6os, most nem mondom hogy nem tudsz értelmezni, mert nem akarok kötekedni. Épp azt írtam, hogy nem mély barátságra gondolok. Csak kevés ember van körülöttem bent, főleg aki szimpatikus, normális , mint EMBERI LÉNY(nem férfi, nem értem, hogy jön ide a megcsalás bármelyik kommentelőnél...?)
2020. nov. 20. 22:37
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is sántít, bocsi. Ha elkezdesz vele beszélgetni, barátkozni, abból óhatatlanul több lesz egy idő után, főleg hogy tudod, hogy tetszel neki... Mit nem ertelmezek jól? Én sem kötekedni akartam hidd el,(bocsi ha úgy jött le) de azt is hidd el, hogy ebből biztos nem sülne ki jó dolog.. Vagy lehet hogy túlságosan is jó dolog sülne ki belőle..
2020. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én így jártam pont amit előzőleg irtak. Belezugtam egy házas gyerekes kolléganőmbe, aki végül dobott pár hónap után. Utána már rohadtul kellemetlen volt a közös munka úgyhogy váltanom kellett munkahelyet. Ezért soha többé nem. Házas, vagy foglalt nővel nem ismerkedek jobban. Fáj a mai napig mert szerelmes vagyok bele évek óta.
2020. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld magad az ő helyébe. Tetszel neki, neked viszont van valakid.

Szerinted ezek után lenne kedve "csak barátkozni"?

Voltam már ilyen helyzetben. Én megpróbálnálak kerülni, még az is lehet, hogy felmondanék a munkahelyen. Azért, ha nagyon tetszel neki, nem lehet könnyű neki minden nap látni téged tudván, hogy mást szeretsz.

2020. nov. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!