Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet megszokni egy...

Hogy lehet megszokni egy munkahelyen azt, hogy lekisdrágámoznak, meg ezeket?

Figyelt kérdés

A vezetők részéről ez az állandó alázó hangnem ha kérdezel vmit, (pl kérjek e be szetződéshez átláthatóságit. Mert korábban említette. De válaszolni nem képesek normalisan soha.)

Képtelenek arra hogy simán igen, nlvagy nem legyen a válasz, nem megy az asszertív kommunikáció vezetőknél. Mindenáron bele kell szőni vmi becézgetést, egy kis gúnyfűszert egy szu4ka piszka beszólást. Ki sem maradhatna.


És ez a jéghegy csúcsa. Ott van még az is hogy az ő hibájukat a dolgozókra kenik, utánuk kell javítani, mindent kiforgatnak, csak nekik lehet igazuk akkor is ha nincs, ha vki jómunkaerő az is baj, vegyen vissza, képtelenek emberekkel tisztességesen együttműködve dolgozni. Allandóan szükségük van arra hogy másokat lenyomjanak.


Ezek mind ilyen lelkisérült barmok?



ápr. 29. 16:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vagy ha csinálok hangfelvételeket érdekelne vkit? Az igazgatót biztos nem. De vannak nálunk pl pszichologusok is..
ápr. 29. 16:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl egy picit?
ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha én beszélnék így vele? Ő túlreagálná szerinted? És nyilván 1 példa volt csak, de soroljam hogy meggyőzzelek?
ápr. 29. 18:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt ennyire túlreagálni kis drágám
ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem vmit kisdrágám.
ápr. 29. 18:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, visszaszólhatsz nekik vagy jelezheted, hogy neked ez nem tetszik. Lehet visszább vesznek majd, bár én kétlem...
ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ilyenekből már nem egy vitánk volt. Ez a visszavett verzió amit kiírtam.


Képtelenség maradt nekik sima igennel vagy nemmel válaszolni. A kisdrágámozás. A dedos hülyegyerekként kezelés meg a lejáratás, mindenképpen be kell szólni a semmibe is. Különben felborulna a lelki egyensúlyuk attól ha netán bocsanatot kéne kérni vagy elvállalni a saját hibájukat, de csak a normális hangnemtől is kevesebbnek hinnék magukat.

Nem vágja pofán őket senki az itt a baj.

ápr. 29. 20:06
 8/11 A kérdező kommentje:

Lelkifogyatékosokkal kell dolgoznom.

Érdekes hogy a magasabb körök valahogy teljesen hasonlóak az alja körökhöz.

ápr. 29. 20:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem a nálam fiatalabb főnöknőm Kicsimnek szólított. Mondjuk mindenki mást is. Én rohadt rosszul viseltem, pedig ő kedvesnek szánta, de mégis éreztem belőle a lenézést. Felmondtam.
ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én pályázgatok más helyekre. De mit várjak. Hogy majd ott máshol képesek normalisan beszélni?
ápr. 30. 05:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!