Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok a legextrémebben...

Vállalnátok a legextrémebben monoton gyári munkát, de pl. Havi 1,5 millió forintos fizetésért?

Figyelt kérdés

Tehat valami barom nehez, fizikaiag kikeszit (egesz nap allsz), nagyon monoton, de sokat keresel vele?

Pl. Fizetik az alberleted meg minden mas adot utanad, es ami a szamladon landol az 1,5 millio forint?


2020. nov. 23. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ hol. Magyarországon okés, külföldön nem.
2020. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A hivatásomat semmi pénzért el nem cserélném. Ez az életem. Ebben érzem magam otthon. Ez a hobbim. Ebben vagyok profi. Nincs az a pénz, amiért itt hagynám!
2020. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Konkrétabban írd, ha nem károsítana lehet 1 hónapra elmennék :D

De amúgy nem...

Nem éri meg az egészséges/"boldogságom"

2020. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%

1-2 hónapig ki lehet bírni ha az lebeg a szemed előtt hogy pl.kifizetek belőle egy hitelt

vagy valami hasonló. Dolgoztam így 1 évig.

2020. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Egyrészt nekem a feleségem jelenleg közel annyi pénzért dolgozik (igaz, "csak" bruttóban), mint a fenti összeg, így tudom, hogy ez nem a világ összes pénze, még ha nem is én keresek ennyit. Tudom persze, hogy tetszőleges összeg behelyettesíthető, de ez már így is az életszerűtlen kategória egy fizikai munkáért. A másik szempont viszont az, hogy én jelenleg lehet, hogy nem az elérhető legjobb bérért dolgozom, de az évek során fejlődöm, és egyre jobbak a lehetőségeim. Ha egy évig kiesnék, az egy év versenyhátrányt jelentene a területemen, így időközben lehet, hogy kimaradnék egy jobb lehetőségből, egy előléptetésből, egy felkínált vezetői pozíciótól stb. Egy monoton gyári munkában az is komoly hátrány, hogy az abban eltöltött idővel még nem számíthatok érezhető előrelépésre. A jelenlegi munkakörömben három év elteltével már tapasztalt kolléga voltam, öt-hat év után pedig már szakértőként tart nyilván a szakma (persze azon el lehet vitatkozni, hogy ki is minősül szakértőnek valójában). Ez egy gyári munkával nem valószínű, hogy valaha is eljön, és ezt nem tudja egykönnyen pótolni egy jó fizetés sem.
2020. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Simán.
2020. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2020. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha meg tudom tanulni a területet, akkor igen.
2020. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Már leszarom mit dolgozom, egyedül a pénz miatt járok be. Mivel a fent említett munka háromszor több mint a jelenlegi fizum így a válaszom igen.
2020. nov. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem, biztos nem csinálnám ezt végig.
2020. nov. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!