Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is azért adhatta...

Szerintetek is azért adhatta a feladatot, hogy belebukjak?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy főnök, aki nem kedvel. Másik osztályon vagyok, és volt egy eset, amikor "elvettem" a dolgozójától a munkát. Igazából nem elvettem, hanem a mi osztályunk kapta meg, és a főnököm nekem adta ki. Szóval azóta érzem, hogy nem kedvel, mindig úgy néz rám, mint a véres rongyra, hideg, rideg a stílusa.

Most az történt, hogy ez a főnök küldött nekem egy munkát, hogy csináljam meg. Elég nagy projektről van szó, többen is megpályázták. Őszintén én nem is jelentkeztem rá, mert gondoltam valaki tapasztaltabb kapja. Van egy olyan érzésem, hogy ez egy bosszú a múltkori miatt. Tudja, hogy úgyse fogom tudni megcsinálni, és azt várják, hogy belebukjak és röhögjenek rajtam. Azon gondolkodtam, vissza adnám, mielőtt nekiállnék, hogy ez meghaladja a képességeimet. Úgyis ezt akarják. Akkor legalább nem aláznának meg. Jól gondolom? Ti mit tennétek?

L/25


2020. nov. 26. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
NEM VICCELEK! Kérj attól a kollégádtól segítséget a projekt megoldásához, amelyik elöl "elvetted" a múltkor a munkát! -Ha kiderül, hogy nem jártatok sikerrel, akkor kiderül az is, hogy a kiválasztott sem képes a feladat megoldására.
2020. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azt hittem volna hogy bizalmat szavazott nekem hogy meglesz.

Es nagy buzgón nekiláttam volna. Az ezer biztos.


Habár lehet én vagyok a naiv.

2020. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogy kérek, szerinted ő segítene?? Képenröhögne...
2020. nov. 26. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Miert irsz ide egy kollegas, fonokos kerdest minden harmadik nap?
2020. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodok, hogy ez valami kamu sztori e. Mert nehéz elképzelnem mi ez a munkahely, ahol mindenki ennyire egyénileg dolgozik. Meg egyáltalán mit jelent az, hogy nem elegek a képességeid a feladatra.


Szóval szerintem itt akkor lehetne válaszolni, ha jobban leírnád, mi ez a munkakör, miért nem tudod megcsinálni ezt. Miért nem kommunikálhatsz erről senkivel. Elég fura az egész.

2020. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy egyénileg dolgozik? A megrendelő leadja a megrendelést a cégnek, a nagyfőnök eldönti melyik osztály kapja, és a csoportvezető adja ki a dolgozóknak. Ez így megy mindenhol, mi ebben olyan furcsa? Mi a grafikai osztály vagyunk, a megjelenéssel foglalkozunk elsősorban. Cég nevet nem akarok írni, ha nem gond. Még mindig nem értem hol ebben a kamu...
2020. nov. 26. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
Persze hogy kamu. Aki rendszeresen olvassa a kategoriat tudhatja hogy van egy csaj aki ketnaponta kiirt valamit a kollegaival, fonokevel kapcsolatban. En azon gondolkozom inkabb hogy ez mifele mentalis betegse lehet vagy ilyenkor mi jatszodik le a kerdezo fejeben??
2020. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6 hát tuti nem így megy mindenhol abban biztos lehetsz :D


egyszerűen, ahol én eddig voltam ott nem így mentek a dolgok, hogy végig megy a megrendelés egy ilyen láncon, a végén megkapja egy darab dolgozó. és ő nem kérdezhet senkitől és az ő egyéni képességein fog múlni, hogy ez a projekt egy kudarc vagy siker lesz. és még hozzá az, hogy az, hogy aki kiadta a feladatot, az simán elvan ezzel cégen belül, hogy ez most nem sikerül. és aki csinálja, annak van egy saját főnöke, aki rendelkezik az ő idejével. de egy másik ember csak úgy feladatot ad neki. és erről sem beszélhet a saját főnökével.


nem tom az jut eszembe, hogy valami tv sorozat alapján próbálja valaki kitalálni milyen lehet egy cég belső élete.

2020. nov. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!