Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fennáll annak a veszélye,...

Fennáll annak a veszélye, hogy a munkahely elő fogja írni azt, hogy beoltassam magam a covid vakcinával? Vagy ez csak rémhír?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

10: Igen, és jogi nyoma sincs, hogy indoklás nélkül szűnt meg a szerződése?...

Ennyi töketlenséget lehetetlen összeszedni.


Velem vajon mért nem történik soha ilyesmi?...

Én tudom az okát, csak kiváncsi vagyok, te tudod-e.

Mert úgy néz ki, magadnak kifejezetten keresed azokat a szitukat, ahol kicssznek veled.

2020. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Különben bírom azt, hogy valakinek szrul megy az élete, mert kicssznek vele, és jön valaki, aki elmondja, mit tegyen ahhoz, hogy jól menjen, és ez neki nem hasznos válasz, hanem az a hülye, aki megoldást mond a bajára és dögöljön meg amiért megosztotta a tudását.
2020. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
49%
Mindenféle harag nélkül csak annyit tudok a figyelmedbe ajánlani, hogy csak figyelj - a jövőben - és gyűjtsd a tapasztalatokat a környezetedből is, ne csak arra figyelj, ami a te közvetlen környezetedben fog történni. Ha én felveszem valakinek a beszédét a beleegyezése nélkül, függelmi viszonyban is vagyok ezzel az emberrel és fel is jelentem, akkor - a fene nagy tudással a hátad mögött - biztos, hogy nem én fogom a rövidebbet húzni! A te agyadban! Nyomd már le az ébresztő funkciót a csörgőórádon, ember!
2020. dec. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
48%
Csak mondom, hogy ez nem egy új dolog. Amerikában a legtöbb kórházi dolgozót évek óta kötelezik az évi influenza oltás beadására.
2020. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!