Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek milyen végzettsége van...

Kinek milyen végzettsége van illetve mit dolgozik?és mennyit keres?és ha pontoznatok is mennyire vagytok elégedettek.pl fizetés családi állapot,barátok,munkahelyi élet,meg ami eszetekbe jut kíváncsi vagyok rá.

Figyelt kérdés
Gondoltam így anoniman lehetne egy ilyen felmérés.jah és mire kell koltsetek stb,mennyire jöttök ki jól pénzügyileg.

2020. nov. 29. 02:52
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
73%

Szia

Mérnöki szakon végeztem,most pénzügyi szakon vagyok estin.

Hát,nem is tudom mit mondjak,a munka most otthonról megy,átlagban 300000 forintot keresek nettó.Mellete vállalok be apróbb munkákat és abból jön be még egy kis pénz azokat is beleszámolom meg mindent akkor 400000 forintom van egy honapba ,annál többet még nem sikerült keresnem ,de nekem ez is bőven elég.

A munkámat szeretem,különben nem is csinálnám ha nem szeretném.

Munkahelyi élet:Nem sokat vagyok bent a munkahelyen mert otthonról megy a munka,munkahelyemet van amit szeretek van amit nem még vagyok vele elégedve.

Család a családomat is nagyon szeretem,persze vannak apróbb veszekedések klikesedések ,de hol nincsenek.

Saját családom viszont még nincs ,pasim se ,talán majd egyszer megtalál a szerelem.

Szeretnék már végre szerelmes lenni,de hát nehéz

2020. nov. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
61%

Olvastam hogy értekel téged mire költök egy honapba,egyes vagyok.

Lakásra:100000 ft (ebbe minden benne van ),telefonra:12000ft,tanfolyamra 50000ft,ruhára kb:50000/hónap,egyébb dolgokra nem költök sokat max 30000ft,általában 100000ftot minden honapba félre tudok tenni valamikor sokal többet is.

Volt olyan mikor még ennyit se költöztem lakásra elég volt ötvenet ,aztán kellet még ritkán ruha ,eg még az és 100000 bol meg voltam.

Szóval nem vagyok nagy kötelező,meg nem mindegy kivel élek,általában egyedül nem szoktam élni mert az túl drága.

2020. nov. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

2016 végeztem el a középiskolát,informatikára jártam,szóval van egy érettségim, tovább maradtam 2 év technikusi képzésre logisztikai és szállítmányozási ügyintézőként

Angol semmi

Német nyelv nagyon alap

Raktárban dolgozok targocás vagyok, minimálbérért 140 nettó

Első munkahelyem kell a tapasztalat


Vannak előnyei vannak hátrányai

Előny 14.30kor már vége a munkaidőnek, onnantól kezdve több szabadidőm van.

Nincs hétvége

Nincs ünnepnap


Hátrány a fizetés

Összességében elégedett vagyok jók a munkatársak, barátokra,családra is jut idő.


Mire költők hát ha minden csekket kifizettem,vettem kaját tankoltam, úgy marad kb 40 ezer Ft plusz

Abból 10 ezret mindig félre teszek/hó (nyaralásra) a maradék 20 magamra költőm fodrász, műköröm, új ruha, hajfesték...

Maradék 10 rajta marad a számlán


Örülnék ha több lenne a fizetés szerintem egy normális fizetés ott kezdődik,hogy nettó 210 minimum.

Nem Pesten elék.

2020. nov. 29. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%

Hármas!

Ismerősöm pest mellet lakik és targoncásként dolgozik azt állítja hogy havi 400000 forintot keres nettó ban akkor ez kamu lenne?

2020. nov. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok

nem albérletben élek,

Lakást vettünk a párommal hitelre. Volt önerőnk 2 millió 10 millió hitelt vettünk fel 54nm² 1.5 szobás.

2020. nov. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
92%

Nem kamu ha érdekel el merem küldeni a bérpapîrom

Amúgy meg hiába vagyok targocás ha úgy hirdetik meg az állást hogy 8 általános elég csak legyen jogsid

2020. nov. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

#6

Elhiszem,nekem is gyanús volt hogy kereshet négyszáz ezer forintot nettóba ,egy mérnök vagy ügyész keres ennyit.

2020. nov. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
Hát,akkor csak volt értelme lediplomázni akárki is akármit mond
2020. nov. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Targoncás Fizetések itt: Magyarország átlag

Frissítve: 2020.11.16.

236 587 Ft havonta

Én ennyit kapok örülök vírus ellenére van munkahelyem pályakezdőként

2020. nov. 29. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

#9 választ javítanám

Én ennyit kapok 140 nettó és örülök,hogy a vírus ellenére van munkahelyem pályakezdőként

2020. nov. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!