Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha rosszak a munkahelyen a...

Ha rosszak a munkahelyen a körülmények, viszont mindenki nagyon jól keres, vezetők-dolgozók, akkor az vezethet boldogsághoz? 45N

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz rossz munkahelyi körülmény alatt? Az egyik munkatársamnak alig kellett valamit csinálnia, nettó 300.000 felett kapott és mindenért panaszkodott.
2020. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz a légkör, nem lehet sokáig bírni, hiába jó a pénz.
2020. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1-es ezt én is akarom.

Van felvétel?

2020. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: Én is akartam volna... De nem ment. A főnök régebben jó arc volt, aki akkor került oda, elég jól kapott. Az új részleget kapta meg anno a srác. A főnök még most is abba van, hogy miatta létezhet egyáltalán az egész.

Közben, már rég jött olyan, aki simán átvette volna a helyét és jobb munkát végzett volna, de a főnök nem mert kockáztatni.

Aki meg csak 1-2 éve jött, arra meg már tojik.

2020. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van egy mondás. A pénz nem boldogít.

UI: jó ha van.

2020. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Pl, miből keresnek jól. Ha mondjuk egy kórház és nagy feszkó van, de közben megfizetik őket és jó tesznek sok emberrel, akkor szerintem az lehet boldogság. Bár akkor is meg kellene próbálni javítani a körülményeken.


De lehet az egész egy nagyon szomorú sztori is. Ha mondjuk valami közpénzt lopnak közösen, miközben köpködik egymást. Mondjuk az egyénnek még így is lehet boldogság, amit megvesz a pénzen. Vagy akár úgy is ha nagyon felelősen használja el a pénzt.


Szóval azt mondanám minden részletekben van.

2020. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!