Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy a tulajdonos...

Normális, hogy a tulajdonos visszanézi csak úgy a felvételeket minden ok nélkül?

Figyelt kérdés

Egy vidéki hotelben dolgozom és már nem az első eset, hogy a tulajdonos megkérdezi (nem rosszindulatúan), hogy azért járkálunk-e éjszaka hogy felébredjünk stb. Tehát nézi a kamerát, vagy visszanézi.

Hivatalosan nem csak akkor lehet kamerafelvételt visszanézni, ha valami történik?Elég zavaró,hogy gyakran figyel mikent.



2020. dec. 6. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne nézhetné vissza?


Én is nézem az itthonit úgyhogy a kanapén ülök. Azért mert hátha ne adj Isten pont van valami és a kutyák szépen átalusszák. Ez engem megnyugtat.


Van biztonsági őr?

2020. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk jegyzökönyvezni kell ha visszanézik és nyomos/rendörségi esetben vagy hasonlok lehet visszanézni
2020. dec. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Otthonról nézi és nézi vissza általában.
2020. dec. 6. 08:20
 4/8 anonim ***** válasza:

*biztonsàgi örzö védö cégek fö központja vagyunk.egyszer szolt egy közeli tarsashàbol egy takarito hogy nézzük neki vissza kinrak mindog szemetet a kuka mellé

Mikot elmondtam a szabàlyokat hogy ez nem igy müködik egyáltalàn, külön hatosàgi engedélyeztetni is kellene, még megsértödött mert azt hitte szimplan csak nem akarok segiteni

Személyiségi jogok meg ilyenek nem mondanak neki semmit

2020. dec. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
A szalagot vagy mit el sem lehet vinni csak ugy a helyszinröl
2020. dec. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sértve érzed a személyes érdekeidet - és vélhetően a papírforma is melletted szól, - de azt viszont megteheti egy tulaj, hogy a tűzriasztási pontokkal párhuzamban ellenőrzési pontokat telepít a szálloda meghatározott pontjaira, ahol meghatározott időközönként csekkolnod kell egy mágneskártyával. Dolgoztam ilyen helyen! Ha tisztességesen játszol, nem érhet baj! Ha nem játszol tisztességesen, akkor meg kikényszerítheti belőled a munkahely váltását, - ami azért nyereség neki, mert 6000 fő jelentkezne egy nanomásodperc alatt a helyedre, aki boldogan járőrözne, ha lenne hol járőröznie. Gondolkozz el azon, hogy melyikkel jársz jobban!
2020. dec. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Munkavégzés megfigyelés céljából nem nézegetheti. De ha nézi is, és esetleg az alapján akar fegyelmit adni vagy kirúgni, nem hivatkozhat rá, hogy a kamerán látta. Ha arra hivatkozik, akkor azért megbüntetik könnyen. De ez is helyzettől és munkahelytől függ. Pl. Ha árufeltöltő vagy és csak setalgatsz a polcok között, nem mondhatja h a kamerán lattam hogy nem dolgozol. Személyesen oda kell mennie és rajta kapnia.
2020. dec. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen ez valahol az egyén megfigyelése is. Amire szinten csak rendör/nyomozo stb tehet intezkedést.

Nem lehet embereket csak ugy random lehallgatni megfigyelni. Törvenybe ütközö lenne. Ennyi erövel azt is kifigyelhetné mikor a telodon beütöd az online banki jelszavad vagy bàrmi. Meg az összes àruhàz is tudnà minden vevö jelszavàt:D


nem ilyen egyszerü az egész, erre szabàlyzások vannak.

2020. dec. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!