Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárható egy munkahelytől...

Elvárható egy munkahelytől olyan minimális rugalmasság hogy ha lenne 1-2 órás otthoni dolgom, ne kelljen szabit kivenni emiatt?

Figyelt kérdés

Lakásfelmérés zajlik (hatósági ügy de ez mindegy is) adott napon 2 órával később értem volna be mint egyébként. 8 helyett 10re...

Nem engedték meg, egy teljes nap szabit ki kellett vennem.

Mondtam hogy pluszban ráhúzom azt a 2 órát. Nem jó. Akkor vonják le ne fizessék ki. Nem jó.

Akkor adjanak ki HO melót úgyis irodista vagyok és az összes munkám ellátható lenne HOból. Hát azt nem lehet hogy képzelem...

Tehát a 2 óra miatt elszállt 1 nap szabi.


ez normális hozzáállás?


ápr. 28. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Mondj fel 15 napos felmondasi idovel. Ha konyorognek hogy maradj meg, akkor mondd hogy NEM.
ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Isten mentsen az ilyen helytől...

Nem akarok személyeskedni, de gondolom milyen a munkahelyi légkör ha ilyenek a felettesek...

Kitartás!!!

ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Mondj fel 15 napos felmondasi idovel. "


90 napos a felmondási időm, köztisztviselő vagyok. csak halkan jelzem.

ápr. 28. 21:21
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem várható el. Nem mindenutt lehet tulorazni es nem mindenutt van home office lehetőség. Ha nem tetszik a munkahely, keress másikat
ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi volt a Reddit karrier Balázska, mégsem halott a GYK és maradsz ott ítéletnapig? Vagy onnan is kiutáltak.
ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

„ Ha konyorognek hogy maradj meg“


senki nem fog könyörögni. aki menni akar, mehet isten hírével. a felm idő letöltése után természetesen. kutyát nem érdekli ha elmész. felcserélhető senkik vagyunk ez a nagy helyzet.


„Nem mindenutt lehet tulorazni „


Érdekes, ha ŐK akarják akkor lehet... nem érdekes? ha én akarok nem lehet, ha ők akarják lehet. de érdekes...

ápr. 28. 21:24
 7/21 anonim ***** válasza:
57%

"csak halkan jelzem."

. Vannak notórius kérdezők, akik néha már hiányoznak, amikor nem jelentkeznek a trollkodásaikkal.

Te nem tartozol közéjük.

ápr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem szívesen dolgoznék ilyen helyen. Emberi hozzáállás kérdése. Nem is igazán elvárható egy munkahelytől, hanem inkább azt mondanám, hogy a vezetőség legyen ésszerűen rugalmas és emberséges.

Ez a hozzáállás amit leírtál az nem normális hanem bürokratikus és hatalomelvű.

ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"ha én akarok nem lehet, ha ők akarják lehet. de érdekes..."

. Na, jó, de Te egy balek vagy, ezt régóta tudjuk. Hm?

ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
#7: más közösségeket terrorizált az utóbbi hónapokban, nem állt le vagy tűnt el vagy kötötte fel végre magát. Napi 4-5 fiókját bannolják.
ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!