Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyhogy rosszabb minôségűvé...

Hogyhogy rosszabb minôségűvé vált a társalgás kettőnk között?

Figyelt kérdés
Volt egy szuper munkakapcsolatom egy férfival nőként. Nagyon jó volt a kommunikáció köztünk, ez a fél szavakból is...Az egész munka gördülékeny volt, élmény, és jó volt a hangulat. Sokszor viszont sajnos olyan volt a légkör, mintha csak ketten lennénk a helyiségben, mert annyira egy hullámhosszon voltunk, S ezt valaki a szájára is vette, többet látva ebbe. Mivel mindketten családos emberek vagyunk, ez kizárt. Ha lett is volna közös szabadidős program - hívott rá, de társaságba - inkább nem mentem el, ne legyen félreérthető. Vigyáztam. A lényeg, lett egyszercsak egy hatalmas váltás.Egyik nap ok nélkül iszonyú bunkón beszélt velem folyamatosan, majd napok múlva rendes stílusban ugyan, picit engesztelve, de igaziból bocsánatot nem kérve, magyarázatot nem adott, normálisra váltott. Azóta udvarias, jóindulatú, úgy intézi a dolgokat, hogy nekem jó legyen ( ez régen kölcsönös volt), de iszonyú távolságtartó lett. A személyességét elvágta a kapcsolatunknak, Aki egykor nagyon érdeklődő volt, kérdezgetett, akart velem beszélgetni, az ma épp az ellentéte. Nyilván vettem a lapot, alkalmazkodtak egyből, nem akaszkodom olyan helyre, ahová nem akarják, már én sem kérdezgetem őt, csak nem értem a hirtelen változást. Magamból indultam ki, hogy két intelligens ember tud fenntartani egy remek munkakapcsolatot, attól még, hogy átlagnál szimpatikusabbak egymásnak. Szerintetek mi lehet a változás mögött nála? Nem romantikus okokból írok ide, hanem mert őt nem merem megkérdezni, hisz újabban távolságtartó.

ápr. 28. 16:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki?
ápr. 28. 17:22
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony kiverte a balhét. 99%. :) Én is kiverném, ha már munkahelyi pletyka lenne abból, hogy csal a párom.
ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyes jól mondja. Konfliktusba kerülhetett a feleségével amiatt, hogy túl közel engedett magához érzelmileg és választott: a feleségévek folytatja tovább. Nyilván nem véletlen volt ez a pálfordulás a részéről.
ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én erre nem gondoltam volna, mert nem volt semmi szexuális flörtölgetés, de el tudom fogadni tőletek, hogy igazatok van.
ápr. 28. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mód megkérdezni tőle?
ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát, nem akarok ott odamenni, azt is látnák, szóval nem. Ráírni még a felesége miatt nem akarok, ki tudja, nem e látná ő is.
ápr. 28. 19:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell szexuálisan flörtölni ahhoz, hogy nyilvánvaló legyen a "kémia" két ember között. Te magad is leírtad, hogy nem véletlenül nem mentél el vele munkán kívüli programra, nehogy félreértsék mások, tehát te is érezted, hogy ez több, mint sima munkakapcsolat.
ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A pletyka kijutott a cégből, anyuka meg kiverte a balhét. Vagy. A pasi meghallotta a pletykát a cégnél, és beijedt, hogy a felesége fülébe jut, aztán balhé lesz otthon. Lehet választani.
ápr. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Vagy, (bocs akkor jutott eszembe amikor már elküldtem) Szóval az is lehet, hogy a pasinál megmozdult valami és beijedt, hogy a gatyó mást is akar és inkább visszavonul, mielőtt olyant csinál, amit később megbán.
ápr. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!