Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem unod az irodában való...

Nem unod az irodában való dolgozást?

Figyelt kérdés

Pontosabban, nem is az irodával van a problémám, hanem a munka mechanikájával. Jelenleg home officeban dolgozom, de nagyon unom már a sok meetinget, adatbázisban való dolgozást, megrendelések jóváhagyását stb stb. Az irodában is ugyanezek az érzések voltak bennem, rohadt unalmas folyton a gép előtt ülni. Itthonról egy fokkal jobb a helyzet, de egyszerűen már semmi kedvem dolgozni. Lehet azért van, mert nem szeretem, amit csinálok? Nem hiszem, mert nekem a folytonos gép előtt üléssel van bajom, nekem ez nagyon nagyon ingerszegény. Több izgalomra vágyom, valami olyan munkára, ahol lehet jönni-menni különböző városokba, esetleg terepen dolgozni.

Ki hogy érez ezzel kapcsolatban?



2020. dec. 7. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Egész életemben pénzügyesként irodában dolgoztam, nekem megfelelt, hiszen ezért és ennek tanultam.

Ha neked valami mozgékonyabb dologhoz lenne kedved, akkor lépj abba az irányba, míg nem késő.

2020. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Girlll3 ***** válasza:
74%
De unalmas. Együttérzek veled.
2020. dec. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Unalmas, engem a járvány kényszerített ebbe az unalmas munkakörbe, amiben vagyok.

Ezért nyomom 60%-ban a gyakorit, de legalább fizetnek érte.

2020. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha gondolod állj be valami ganaj prolimunkába, egy héten belül vissza sírod majd az irodát. :D
2020. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Míg alkalmazottként toltam unalmas volt. Mióta vállalkozóként tolom fenomenális. Minden rendelés egy rakás pénz a bankszámlámra, ügyfelekkel való meetingnek, jópofizásnak szintén van értelme, hogy egy csomó pénzt tolnak a bankszámlámra.. emellett rengeteg pozitív visszajelzés a részükről, ami alkalmazottként sosem jutott el hozzám.


Relatíve bármikor és bárhonnan dolgozhatok, és az átlagfizetés többszöröse a jutalmam. Nem cserélném el semmire!

2020. dec. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Csak hiszed #4.

A munkahelyemen mindent is lehet csinalni, a tobbseg szoszerint menekul az irodai/papir munkatol. Szivesebben megyunk a raktarakba vagy az autoparkba, akar -10 fokban is.

2020. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát akkor állj be egy gyárnba a szalagsor mellé, ahol naponta 5000 kindertojás- figurára kell ráilleszteni a fejét. :D
2020. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van felvétel?
2020. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 köszi, de ezt meghagyom másnak. Nem olyan területen akarok elhelyezkedni, ahol bőven túlképzettnek számítok.
2020. dec. 7. 14:39
 10/12 anonim ***** válasza:

En azt érzem hogy soha nem èrek a végère. Mindig folyamatban van vmi. Es mindig ugy megyek haza hogy holnao is meg jövöheten is megvan mit kell csinàlni. Meg egy rakat hàtrasorolt egyéb màs ami nem hatáeidös.

Non stop kene nyomnom. Ez miatt nehezen is zàrom le a gépet.


Àllandoan abban az érzésben élek hogy ütemezek logisztikàzok rangsorolok es soha nincs olyan érzésem hogy örülhessek ha vmi kész van, mert ott a masik ezer minden.

2020. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!