Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Végkielégítés után visszamehet...

Végkielégítés után visszamehetek egy bizonyos idő múlva ugyanarra a helyre dolgozni?

Figyelt kérdés
Július 1 től megszűnt a közalkalmazotti jogviszony a szakképzésben így nem fogadtam el az új munkaszerződést és végkielégítéssel távoztam. Azóta az iskola felvételt hirdetett, hogy takarítónőket keresnek és jelentkeztem, de azt mondták nem jöhetek, mert végkielégítéssel távoztam. De akkor még közalkalmazott voltam és már több mint 5 hónap eltelt azóta.

2020. dec. 7. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
OlvASD el a Kjt-t.
2020. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez már nem közalkalmazottnak vennének föl, mert az megszűnt
2020. dec. 8. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
ezért jobb multinál dolgozni, ott 3 hónap után visszavesznek bárkit, még akit fegyelmivel is küldtek el, vagy igazolatlan hiányzásokkal
2021. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
100%
Jogilag igen, de betartanak mert korábban kiléptél. Szerintem ha tudsz várj egy-két hónapot, és visszavesznek illetve ott is lehetnek személyi változások , új emberek.
2021. jan. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!