Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Budapesten milyen munkahelyre...

Budapesten milyen munkahelyre jelentkezzek ahova nagy eséllyel felvesznek ilyenkor is?

Figyelt kérdés
2020. dec. 8. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Véletlenül se áruld el mihez értesz.
2020. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalataid? Vegzettseged?
2020. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bármihez amit megtanítanak. Nincs sem agy sem fizikai alapú betegségem. Sőt.. :D Voltam már mindenféle helyen, a legrosszabbakat is csak fél év után hagytam ott és azt sem maga a munka miatt. :S

Dolgoztam már pénztárnál is egész napokat egyedül.

Ha mindezt jobban megfogalmazva, egy önéletrajzban összegzem, az valamiért nem elég még egy gyorsétteremnek sem, mert sajnos nem nappali tagozaton tanulok, így elég nehéz bárhova bejutni. :D

2020. dec. 8. 13:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Leginkább gyorsétteremben szeretnék elhelyezkedni. Persze a vírus is rossz kihatással van a terveimre.. Oda viszont elvárás a diákszövetkezet. Az pedig ha lenne is a brutto 100e ft/ hónap. Vagyis az ismerőseim ennyit kapnak így. Bár még az sem zavarna. :D
2020. dec. 8. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy feltetel a diakszovetkezet, maximum a diakokat elonyben reszesitik, mert kevesebbet kell adozniuk utanuk. De tobbet is kell alkalmazkodni egy diakhoz, ezert muszaj, hogy legyenek fix emberek is. Amugy en mekiben diakkent kb 1100 forintot kaptam, heti negyszer 10 oraztam, azert az nem volt rossz penz. Nalunk is sok volt a diak, de tobben voltak ott 8 altalanossal, vegzettseg nelkul.

Probalkozz, jelentkezz sok-sok etterembe, hatha.

2020. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja most találtam egyet, ahol nem egyből az volt az elvárás. Csak nehézkes ilyet kifogni. Megpróbálom és köszönöm a segítséget! :D
2020. dec. 8. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol találtad?
2020. dec. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!