Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki csak alig valamit kap...

Aki csak alig valamit kap céges karácsonyra mit szólna olyan helyhez ahol soha semmit se adnak?

Figyelt kérdés

Ismerősöm is panaszkodik hogy „kiszúrják“ a szemüket 10.000 ft-ot vásárlási utalvánnyal, bezzeg máshol...

és ilyenkor én azért beszólok hogy na gyere hozzánk! nálunk nem szúrják ki a szemed 10.000 ft-tal mert semmit se adnak soha. ha már arról van szó mi van máshol, hát tessék máshol ilyen is van!

erre megsértődik!


de miért? Hát örüljön a 10.000 ft-nak is, nálunk egy darab romlott szaloncukrot se kap.


2020. dec. 12. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Mi sem kapunk semmit sem, tenyleg soha semmit. Ferjem meg 200 ezret szepkartyara, ajandekcsomagot. Gyerekeknek utalvanyt, konyvcsomagot, iroszert. O kormanyhivatalban dolgozik, en onkormanyzatnal.
2020. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
ezek a karácsonyi dolgok nem magukban vannak. hanem az éves juttatás részei. szóval az számít, hogy mennyit kap valaki egész évben és az jó e neki. ha valaki kap egy jó fizut, akkor semmit nem számít, hogy van e céges karácsony. nálunk tárgyi ajándékok szoktak lenni, amivel 90%ban nem tudok semmit kezdeni, hanem vaterázhatom el. ennyi erővel jobb lenne ez a havi fizuba beépítve, mert így csak az időm megy el vele.
2020. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

azért érdekesek azok a munkahelyek ahol még egy doboz szaloncukorra se futja... mert mindenki tudja hogy futná csak leszarják. ennyit ér nekik a dolgozó. semmit.

és utána meg vonyítanak hogy elmennek az emberek és állandó a forgás. miért is maradnának-ilyen helyen is?

2020. dec. 12. 12:03
 4/20 A kérdező kommentje:

"szóval az számít, hogy mennyit kap valaki egész évben és az jó e neki. ha valaki kap egy jó fizut,"


Garantált bérminimum. Nettó 140. Jó fizu? Neked az lenne?

2020. dec. 12. 12:04
 5/20 A kérdező kommentje:

"ez a havi fizuba beépítve, mert így csak az időm megy el vele."


Add nekem az összeset. egy pillanat alatt átveszem és nulla perced megy el vele.... vagy vidd el szeretetszolgálathoz karácsonyi ajándékgyűjtőbe stb-de ez fel se merül igaz?

gondoltam.

2020. dec. 12. 12:05
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Ezt én sem bírom megérteni. Van olyan ismerősöm, aki kapja a minimálbért és kap szintén 10.000-et karácsonyra. Erre a másik ismerősöm kiakadt, hogy náluk nem kapnak semmit. Az illető nettó 250 körül keres...


Én úgy vagyok vele, hogy közöljék nyíltan, hogy mi van. A többi nem érdekel. Ha beígérik, akkor legyen valami, ha nem lesz, akkor meg ne ígérjék. Az nem érdekel, hogy máshol mi van.

2020. dec. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"n úgy vagyok vele, hogy közöljék nyíltan, hogy mi van"


hát végülis ez megvan nálunk. közlik. megmondják évről évre hogy nincs keret semmire. mindenki tudja hogy hazugság (főnöki iroda teljes felújítása, márvány járólapok, automata kapu, stb..) de ez van!

2020. dec. 12. 12:11
 8/20 anonim ***** válasza:
60%

#4 de akkor a valódi probléma a fizetésed, nem az, hogy nem kapsz szaloncukrot. szerintem nem ugyanaz a súlya a két problémának. az első az amin ki akadhatnál és dühös lehetnél nem a szaloncukor.


#5 arra céloztam, hogy többet érne nekem, ha az árat adnák oda bérben. mert kevesebbért is adom el, és időm is elmegy így. ez nem azt jelenti, hogy így semmit nem ér. csak többet érne amúgy.

2020. dec. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

#7 ez nem kéne mondaniuk, hogy nincs keret, mert ez nyilván nem igaz. az lenne tiszta, hogy amikor felvesznek valakit elmondják, hogy ennyi a juttatás és nincsen céges karácsony.


mert akkor ezek szerint ez a kamu indok csesz fel.

2020. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Alapítványi iskola.
2020. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!