Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki csak alig valamit kap...

Aki csak alig valamit kap céges karácsonyra mit szólna olyan helyhez ahol soha semmit se adnak?

Figyelt kérdés

Ismerősöm is panaszkodik hogy „kiszúrják“ a szemüket 10.000 ft-ot vásárlási utalvánnyal, bezzeg máshol...

és ilyenkor én azért beszólok hogy na gyere hozzánk! nálunk nem szúrják ki a szemed 10.000 ft-tal mert semmit se adnak soha. ha már arról van szó mi van máshol, hát tessék máshol ilyen is van!

erre megsértődik!


de miért? Hát örüljön a 10.000 ft-nak is, nálunk egy darab romlott szaloncukrot se kap.


2020. dec. 12. 11:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%

De Balu, amikor céges karácsony van nálatok, egy tányér kihűlt egytálétel és 2 deci lidlös kóla csak jár fejenként mindenkinek, nem? Persze a főnökség közben különféle minőségi szeszeket fogyaszt, és a dolgozóknak meg kell várniuk, amíg minden piát kivégeznek, aki el mer menni, ki van rúgva rendkívülivel. :O (Bár ez neked mindegy, hisz te elmondásod szerint soha életedben nem ittál alkoholt.)

Legalábbis valami ilyesmit írtál a 2-3 évvel ezelőtti kérdésedben.

2020. dec. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk se semmit, de még nem is ez zavar leginkább, mert nem jár, csak adható és egy tudatos ember képezzen magának tartalékot. Sokkal jobban megvetem a munkáltatót azért, mert egy emailt sem tud küldeni, csak a hajtás van meg a csesztetés, a munkafelszerelések gyatrák, a bútorok ezerévesek, a falak omladoznak, a monitor szemrontó. Pfff.
2020. dec. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Sokkal jobban megvetem a munkáltatót azért, mert egy emailt sem tud küldeni,"


Érdekes hogy egy jókívánság semmibe se kerül de még arra se futja..

ez mindent elmond. Szarba semmibe nézik a dolgozót.

2020. dec. 12. 12:47
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 használd ki ezt a dühöt és csinálj valami tervet, hogy tudsz váltani munkahelyet. Egyrészt rövid távra. Másrészt hosszú távra.
2020. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na de minek mennék el innen a szar de legalább ismert helyről a totál ismeretlen és akár még ennél is szarabb új helyre?
2020. dec. 12. 12:57
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

#15 ezért kell a terv. lehet jó elmenni más helyre, ha az vezet valahova hosszabb távon. pl olyan gyakorlatot szerzel, amivel később tudsz többet keresni, vagy esetleg önállósodni.


Tényleg fogj egy papírt és gondold végig a helyzeted, szánj rá időt. Ha nem vagy nagyon idős, akkor jó eséllyel tudsz változtatni, csak esetleg elmennek rá évek. Gondold végig mihez értesz, hány éves vagy, mi az amit meg tudnál új dolgot tanulni, és abból mi olyan amivel lehet függetlenedni később, vagy külföldre menni esetleg stb. Nyilván a családi helyzeted is számít. És tuti rohadt nehéz bármit, de most dühös vagy, most lehet van energiád így. Mert lehet jövőre amikor megint megy a verkli és épp nem cseszed fel magad akkor nehezbb lesz.


Meg sokan azt csinálják, hogy míg van munkájuk neki állnak másikat keresni és ott bemondanak nagyobb fizetést, és ha felveszik jó, ha nem nem.

2020. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%

16-os! Te új vagy itt? Ez az ember csak akkor vált munkahelyet, ha kirúgják és kifizetik a végkieget, addig pedig heti 10 kérdést kiír, hogy milyen ótvar helyen dolgozik.


Amúgy nálunk sincs semmi karácsonyi dolog, mióta, a főnök haverjának cégét megbüntette a NAV, mert gulyást mertek főzni céges bulira, mert ez béren kívüli juttatásnak számít és le kell adózni (valami jóakaró felnyomta). Zsebbe meg nem meri adni, mert amilyen nagypofájúak a melósok, tuti megint valami NAVos látókörébe kerül.

2020. dec. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17 egyrészt, ha rossz helyzetben, akkor inkább segíteni kell mint bántani.


Amúgy meg szerintem nálatok is kamu amit a főnökötök mond. Kizártnak tartom, hogy ez a valódik ok. Megakarta ezeket szüntetni és kellett az ürügy. Ez baromira úgy hangzik. Jaj én úgy szeretnék adni nektek, de ezért azért nem lehet. Ez ugyanaz, mint a kérdezőnél, ahol azt mondják nem fér bele a keretbe.

2020. dec. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindig azok sírnak emiatt akiknek amúgy is magas a fizetése. Attól meg sajnál valamennyi jutalmat aki minimálbért keres. A héten volt ugyanilyen kérdés kiírva. Ott sírt az egyik, hogy 300at keres, de csak 150 ezer a jutalma évvégén. Hányinger komolyan.
2020. dec. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ma volt nálunk is ilyen ajándékozás, én semmit se kaptam, mert külsős vagyok


nem takarító, nem portás, nem bizti őr :(

2020. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!