Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egyszer visszautasítottam...

Ha egyszer visszautasítottam egy állást, akkor később, esetleg pár hónap vagy év múlva van esélyem, hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Több helyre beadtam a jelentkezésemet, önéletrajzomat. Az egyik helyre, ahonnan visszahívtak, behívtak állásinterjúra, és végül fel is vettek. Ezek után több munkahely is felhívott, szintén interjúra akartak hívni, de emiatt azt mondtam nekik, hogy már nem aktuális. Ezt ők feljegyzik valahova, vagy később, ha újra állást hirdetnek, akkor lesz esélyem arra, hogy engem is be fognak hívni? Hiszen nincs rá garancia, hogy ez a hely lesz a végső munkahelyem, bármikor szükség lehet a váltásra, és ezek is elég jó lehetőséget jelentenének.

2020. dec. 14. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy?

Beadod az önéletet es lesz ami lesz.

Hjaj de nagy bajok

2020. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az önéletrajzod jó nekik, és nem felajánlott állást utasítottál el, hanem egy interjúlehetőséget, a legtöbb esetben még simán van esélyed (ez persze nem jelenti azt, hogy mindenképp sikerülni is fog). Nekik is az az érdekük, hogy a legjobb kerüljön be, és azért aki értelmes, az tudja, hogyha már elfogadtál egy munkát, akkor már tényleg nem aktuális.
2020. dec. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint ex HRes meg tudom erősíteni, hogy a CVd benn marad a rendszerben, de ennyi, ettől még ugyanannyi esélyed lesz a jövőben. Még az sem jelent automatikus elutasítást a jövőben, ha interjúztál és nem feleltél meg, nem egy olyan esetet ismerek ahol az adott állásra nem, de egy másikra simán felvették az illetőt. Ne aggódj ezen.
2020. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!