Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális az, hogy 3 hónap...

Normális az, hogy 3 hónap próbaidőből 2 hónap a betanulás?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja kezdtem, normális beosztásom még mindig nincs, mindig valaki mellett ülök és nézem mit csinál a rendszerben - ebből állt amúgy a betanításom nagy része. Néha csinálom én aztán gyorsan visszaveszi tőlem az emberke mondván túl lassú vagyok, műszak végére nem fogjuk befejezni...


Legjobb esetben lesz 3-4 hetem bizonyítani és utána vagy megtartanak vagy nem. Őszintén szólva a munka érdekel is meg nem is. Maga a lehetőség jó, mert van továbblépési lehetőség, de kicsit elbizonytalanítanak azok amiket naponta látok és tapasztalok, meg ahogy kezelnek mint új belépőt.


Ráadásul azt már most megmondták, hogy azt hogy mikor tervezek szabadságra menni majd 2021 első felében már január előtt le kell adnom HA meghosszabbítják a szerződésemet december végén. Ami kissé ironikus tekintve, hogy azt sem tudom még mi lesz a jövő héten a beosztásom, ők meg már előre elvárják, hogy 6 hónappal előre beosszam azt a pár napot...


2020. nov. 23. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Welcome to the real world, Neo.
2020. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, vannak helyek ahol még ennél is tovább tart. Ahol én dolgozom ott fél év a próbaidő és az első 4-5 hónap fokozatos betanulás.
2020. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dolgoztam már más - hasonló - helyen, 3 hét volt a leghosszabb amit betanítással töltöttem. 3 héten már magamtól csináltam a dolgokat és valaki felügyelt, 4 héttől pedig szólóban.
2020. nov. 23. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen , teljesen az
2020. dec. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!