Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fizetésem jónak számít?

A fizetésem jónak számít?

Figyelt kérdés

Komárom-Esztergom megye egyik kisebb városában dolgozom, az iskolai végzettségem érettségi, kereskedelmi ügyintéző szakma, és kereskedő szakma.

Kereskedelemben dolgozom, nettó átlag 270ezer forintért + 12ezer szép kártya. A fizetésem reális, mennyit kerestek ti hasonló szektorban? 21 éves vagyok, három éve dolgozom a cégnél.



2020. dec. 17. 20:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
82%
#9 bocsi de írta a kérdésben a kérdező, hogy nettó.. :)
2020. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

oké tényleg😁

akkor az egésszen jó.


De minek kell ezt megkérdezni itt ahol többségében kevesebbet keresünk sokszor nagyobb végzettséggel..

Örülök neked kérdező h ilyen isvan, már ha igaz😉

2020. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Bizonytalanságból kérdezem, nem akartam senkit megbántani, de egyébként sem lehet hosszútávon csinálni ezt, ma pl ezért a pénzért 13,5 órát dolgoztam össz vissz 10 percet pihentem akkor is azért mert muszáj volt valamit ennem. Itt a karácsony megvannak veszve az emberek plusz idegeskedések a december végi leltár miatt, család mellet nem lehet, 10 év alatt kiég az ember mentálisan,fizikailag. :(
2020. dec. 19. 18:49
 14/24 anonim ***** válasza:
80%
Én 39 évesen keresek 270et nettó, de nem szakadok meg, irodában dolgozok, szintén kereskedelem. Nekem annyi bajom van, hogy túl unalmas. Megvan az állandó munkám, minden nap ugyanaz, szinte senki nem szól hozzám.. Ez se jó, de persze az se, amit te írsz.
2020. dec. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ha szabad kérdezni milyen végzettséged van és miotta vagy a cégnél?
2020. dec. 19. 19:30
 16/24 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nincs kereskedelmi végzettségem, számtech szakközépbe jártam, viszont már lassan 20 éve dolgozok kereskedelemben, irodában. Kasszás, áruátvevő, ilyesmi sosem voltam.
2020. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csak a fizetési viszonyokat nézzük, akkor igen, Magyarországon ez a fizetés jónak számít, megélhetésre gondolom nincs is panaszod.


Viszont amikor az ember azon gondolkodik, hogy jó-e neki a munkahelye (gondolom ezért tetted fel ezt a kérdést), akkor más kérdések is felmerülnek. Jó a fizetésem, na de mit kérnek tőlem ezért cserébe? Mennyit kelk dolgoznom? Milyen a miliő? Befogadóak-e a kollégák? Valóban szeretem, amit csinálok? Mennyire korrektek (kis cégnél főleg felmerülhet, hogy rendesen ki is fizetik e a béred és nem próbálnak meg ügyeskedni)? Milyen mértékben és gyakorisággal emelik a fizetésedet (lehet, hogy egy orvos rezidens most még kevesebbet keres nálad, de pár év tapasztalattal hatványozottqn növekszik a fizetése, mert a befektetett munka és tanulás mindig idővel, de megtérül)


Tudom, volt, amire már válaszoltál, de ha valóban kétségeid vannak, tedd fel ezwket a kérdéseket is magadnak, és ha pozitív a válaszod, akkor jó helyen vagy.


Szép napot és Boldog Ünnepeket!

2020. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Jaj. Újabb provokáló kérdés. Tisztában vagy vele, hogy jó a fizetés amit kapsz, de idejössz menősködni vele. Hányinger!
2020. dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18 nézhetjük így is, de úgy is, hogy féltett egy kérdést, mert nem tudja más mennyit keres, erre te idejössz irigykedésből szidni karácsonykor. Te vagy hányinger.
2020. dec. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Pont nem irigykedek :D Aki véleményt mond az miért irigy mondd már meg??

Csak unalmasak ezek a kamu kérdések, amik azt sugallják, hogy ők mennyire menők. Nagyon unalmas már, de nyald akkor a sggét!

2020. dec. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!