Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A fizetésem jónak számít?

A fizetésem jónak számít?

Figyelt kérdés

Komárom-Esztergom megye egyik kisebb városában dolgozom, az iskolai végzettségem érettségi, kereskedelmi ügyintéző szakma, és kereskedő szakma.

Kereskedelemben dolgozom, nettó átlag 270ezer forintért + 12ezer szép kártya. A fizetésem reális, mennyit kerestek ti hasonló szektorban? 21 éves vagyok, három éve dolgozom a cégnél.



2020. dec. 17. 20:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tűnik kamunak a kérdés, te viszont nagyon is rosszindulatúnak tűnsz. De igazából nem nagyon érdekelsz, csak leírtam.
2020. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is boldog karácsonyt és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek. Köszönöm a válaszokat, és újra megjegyezném hogy kérdésemet bizonytalanságból tettem fel és azért hogy tisztább képet kapjak a fizetésemmel kapcsolatban, hol is helyezkedikek el a "bértáblán".


Hányingered ne tőlem hanem magadtól legyen.

Nem nettó 2 milliót írtam, 270 ezret. Ez nem olyan összeg amit hazudni kéne, van olyan kisebbségi ismerősőm aki hetente keres ennyit színes fémmel...

2020. dec. 25. 23:40
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tök átlagos
2020. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az a durva hogy Magyarországon valaki már a 270k fizura is irigykedik, és elérhetetlen vágyálomként tekint egy ekkora összegre. Össze kéne kapni magukat az irigykedőknek.
2020. dec. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!